"Big Brother": Justyna Żak znów się tłumaczy. "Cieszę się, że już jest po wszystkim"
Justyna Żak po raz kolejny zabrała głos w sprawie swojego pobytu w "Big Brotherze". Przy okazji też wyjaśniła, dlaczego nieustannie wtrąca się z związek Magdy i Oleha. - Wiem, że ludzie chcieliby ich widzieć obściskujących się w TV, ale to tak naprawdę byłoby dobre tylko dla oglądalności programu" - grzmi na Instagramie.