Trwa ładowanie...

Kasia, Oleh i Łukasz z "Big Brothera", spotkali się poza programem

Kasia, Oleh i Łukasz odpadli z programu "Big Brother". Cała trójka postanowiła spotkać się i poplotkować poza show. Opublikowali wspólne zdjęcia.

Kasia, Oleh i Łukasz z "Big Brothera", spotkali się poza programemŹródło: East News
d3d9bis
d3d9bis

W ostatnim odcinku decyzją widzów z "Big Brothera" odpadł Oleh. Ale po jego wyjściu Wielki Brat zaskoczył wszystkich i postanowił wyeliminować z programu jeszcze jedną osobę. Padło na Łukasza, którego wytypował Igor jako zwycięzca jednej z konkurencji. W "Big Brotherze" pozostali Magda Wójcik, Igor Jakubowski, Bartłomiej Boruc i Radosław Palacz.

Tymczasem Oleh i Łukasz spotkali się poza programem z Kasią Olek, która odpadła kilka tygodni wcześniej. Byli mieszkańcy domu Wielkiego Brata opublikowali wspólne zdjęcia na Instagramie. Kasia podpisała je:

d3d9bis

- Rok 1984 pomału się kończy, Orwellowskie marzenie spełnione. Coraz nas więcej… w prawdziwym świecie. Wiecie, jak fajnie się rozmawia bez mikroportów? Chłopcy dopiero co opuścili dom a dzisiaj spotkaliśmy się tak po prostu... żeby pogadać.

Między Kasią, Olehem i Łukaszem nie zawsze się układało w programie. Ale wygląda na to, że nie żywią do siebie urazy i potrafią spędzać razem czas po koleżeńsku. Nie umknęło to fanom:

- Cieszę się, że widzę was wszystkich razem. A szczególnie, że Łukasza nie skreśliłeś Olku po tych niepotrzebnych komentarzach. Daj szansę Łukaszowi.
- O, Oleh w gangu słodziaków? Dobrze, że się trzymacie razem.
- Kasiu, czyżbyś zmieniła zdanie o Olku?

Zobacz także: Komu Agnieszka Woźniak-Starak wróży karierę po "Big Brotherze"

d3d9bis
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d9bis