ycipk-6soyf4

"Big Brother": Widzowie mają dość romansu Madzi i Oleha. "Kłótnie o głupoty, zazdrość"

Jednym ciekawym wątkiem w "Big Brotherze" była relacja zakochanych w sobie Magdy i Oleha. Niestety, widzowie mają już dość tej pary.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Big Brother" powrócił na antenę po 18 latach
"Big Brother" powrócił na antenę po 18 latach (East News, Fot: East News)
ycipk-6soyf4

Choć producenci "Big Brothera" wybrali do programu młodych i atrakcyjnych uczestników, chcąc najpewniej podnieść słupki oglądalności gorącymi romansami, niestety, bohaterowie show rozczarowali. Poza kilkoma niewinnymi "sytuacjami" w sypialni, nic pikantnego się nie wydarzyło. Jedyną parą, której udało się zbliżyć w programie, jest Magda i Oleh. Widzowie nie wierzą jednak, że ta relacja przetrwa po tym, gdy oboje opuszczą dom Wielkiego Brata. W komentarzach wyrażają znudzenie ciągłym eksponowaniem "romantycznego" wątku.

"Nudni są coraz bardziej..."

ycipk-6soyf4

"Oleh jest nijaki od początku do końca. Zaszedł tak daleko tylko i wyłącznie na plecach Madzi"

"W ogóle do siebie nie pasują, serio"

"Nie sądzę żeby ta relacja przetrwała po programie, co najwyżej może zostaną przyjaciółmi. On może i zakochany ale jeszcze bardzo niedojrzały. Kłótnie o głupoty, zazdrość, łzy, fochy.. chyba nie tak się buduje początek relacji, związku. Nie sądzę że odnalazłby się w świecie Magdy i jej przyjaciół. Magda jest ciepła i sympatyczną osobą, może sama się pogubiła i sama nie wie jak z tego wybrnąć..."

Przypomnijmy, że prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak też nie wróży Magdzie i Olehowi świetlanej przyszłości. Opowiedziała o tym w rozmowie z reporterem WP Michałem Dziedzicem.

ycipk-6soyf4

Oglądacie "Big Brothera"?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-6soyf4

ycipk-6soyf4
ycipk-6soyf4