Trwa ładowanie...
d13o2pv

"Big Brother". Widzowie w szoku po półfinale programu. "Wszystko ustawione"?

Szósta edycja "Big Brothera" od początku bulwersuje widzów. Po półfinałowym odcinku w sieci zawrzało. Wielki Brat zafundował fanom show prawdziwą huśtawkę emocjonalną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Półfinał "Big Brothera" zaskoczył, a komentarze są skrajne
Półfinał "Big Brothera" zaskoczył, a komentarze są skrajne (Facebook.com)
d13o2pv

W "Big Brotherze" nigdy nie brakowało kontrowersji. Ostatnio sporo namieszał Łukasz Darłak, który nie cieszył się zbyt dużą sympatią ani w domu Wielkiego Brata, ani wśród telewidzów. Gdy tydzień temu nagle okazało się, że pozostaje w show, program znalazł się pod ostrzałem krytyków:

"Nie macie sumienia tak oszukiwać ludzi?", "Słabe zagranie! Dno i żenada!", "Łukasz jest forowany od początku. Obserwując wczoraj, od razu wiedziałam, że nie odejdzie. Było to widać po jego minie. Wiedział i był spokojny... Łatwo było to dostrzec. Dlaczego????? Bo wszystko jest z góry ustawione".

Kiedy w półfinałowym odcinku Oleh o włos przegrał z Łukaszem, który tak samo jak on nominowany był do odejścia z "Big Brothera", internauci nie mieli litości:

d13o2pv

"Co za ściema i oszukaństwo… 1%? Łukaszek ulubieniec TVN musiał zostać, logiczne", "Ustawiony ten program... ja się nie zdziwię jak Łukasz wygra za tydzień.... bo to ściema a nie prawdziwe głosowania", "Dajcie Ukaniowi ta kasę i po problemie".

Szybko jednak stało się jasne, że oceny widzów były przedwczesne. Wielki Brat po raz kolejny zagrał wszystkim na nosie. Łukasz Darłak nie pojawi się w finale, ponieważ niespodziewanie odpadł tuż po Olehu. Został wskazany do odejścia z "Big Brothera" przez Igora, który okazał się zwycięzcą konkurencji z czerwonym przyciskiem.

Kto teraz ma największą szansę na zwycięstwo w programie? Jakie są wasze typy? Przypominamy, że w "Big Brotherze" pozostali Magda Wójcik, Igor Jakubowski, Bartłomiej Boruc i Radosław Palacz.

d13o2pv

Podziel się opinią

Share
d13o2pv
d13o2pv