Trwa ładowanie...
ycipk-1tlxw9

"Big Brother". Wiadomo, kto będzie w finale. Odpadły dwie osoby!

"Big Brother" po raz kolejny przyniósł widzom ogromną dawkę emocji. Głosowanie o włos przegrał uczestnik, który miał duże wsparcie. Nagle program opuściła jeszcze jedna osoba. Nie zabrakło łez wzruszenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Big Brother" znowu zaskoczył widzów
"Big Brother" znowu zaskoczył widzów (Facebook.com)
ycipk-1tlxw9

W 12. odcinku "Big Brothera" okazało się , że swoją przygodę z show zakończą Igor Jakubowski, Oleh Riaszeńczew lub Łukasz Darłak. Podczas nominacji każdy z nich dostał po trzy głosy. Kto odpadł tuż przed finałem?

Od początku wszystko wskazywało na to, że widzowie będą chcieli wyeliminować z programu Łukasza, który w zeszłym tygodniu niespodziewanie dostał od Wielkiego Brata drugą szansę, co zaskutkowało odejściem Izy Mączki. W sieci podniósł się alarm, że uczestnik jest faworyzowany zarówno przez produkcję, jak i przez prowadzących.

Teraz w domu Wielkiego Brata jedyną kobietą jest Magda Wójcik. Napięta atmosfera sprawiła, że między Magdą i Olehem doszło do konfliktu z powodu Łukasza. Epizod zazdrości skomentował w studio "Big Brothera" Tomasz Urban, który zarzucił Riaszeńczewowi niedojrzałość.

ycipk-1tlxw9

Walka była zacięta. Zdecydował zaledwie 1% głosów. Z "Big Brothera" w półfinale odszedł Oleh (47%), a Łukasz… znowu miał ogromne szczęście (46%). Daleki od wyjścia z domu Wielkiego Brata był Igor, na którego zagłosowało tylko 7% widzów. "Czułem, że to będą ja" – skomentował sytuację Oleh. Próbował uporać się z emocjami, lecz w końcu puściły mu nerwy.

Wielki Brat przygotował jednak dodatkową "niespodziankę", czym zmroził uczestników. Igor, który najwięcej razy był przy czerwonym przycisku, musiał wyeliminować z "Big Brothera" kolejną osobę. Długo trzymał widzów w napięciu, lecz w końcu "postawił na równość w stadzie" i wskazał Magdę. Dziewczyna Oleha pocieszała Łukasza: "przykro mi, że to tak wyszło".

Finałowy odcinek "Big Brothera" już za tydzień – 16 czerwca. O miano zwycięzcy powalczą Magda Wójcik, Igor Jakubowski, Radosław Palacz i Bartłomiej Boruc. Czy łzy poleją się też w finale?

ycipk-1tlxw9

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1tlxw9

ycipk-1tlxw9
ycipk-1tlxw9