Trwa ładowanie...

Wielki finał "Big Brothera". Kto powinien wygrać?

Madzia, Radek, Bartek i Igor to finaliści "Big Brothera". Każdy z nich ma swoich fanów, którzy będą na nich głosować. Kto ma największe szanse? Weźcie udział w naszej sondzie na dole artykułu.

Wielki finał "Big Brothera". Kto powinien wygrać?Źródło: facebook.com
d1fva15
d1fva15

Po trzech miesiącach "Big Brother" dobiega końca. Widzowie mocno zżyli się mieszkańcami luksusowej willi pod Warszawą. Każdy odcinek śledziło ponad milion osób, co tylko świadczy o sukcesie tego programu. W międzyczasie do show dochodziły nowe osoby, kilka zrezygnowało w trakcie, a dwie zostały wyrzucone.

ZOBACZ: "Big Brother" kolejny raz rozczarowuje. "Finał jest mdły"

W niedzielę, 16 czerwca o godz. 20:00 rozpocznie się wielki finał show. To widzowie zdecydują, kto ma wygrać reality-show. W sieci pojawiają się różne typy, ale bez wątpienia jedną z ulubienic Polaków jest Madzia Wójcik. Dużą sympatią cieszy się także bokser Igor.

Wielu jednak obstawia, że to Bartek ma największe szanse na wygraną. Dlaczego? Jest zwykłym chłopakiem, który nie wdawał się w kłótnie i dyskusje w czasie trwania programu. Ma ułożone życie rodzinne i wzruszającą historię. Przed wejściem do programu starał się z żoną o dziecko.

d1fva15

Na kogo zagłosują widzowie? Dowiemy się w niedzielę wieczorem. Tymczasem w naszej sondzie to wy możecie zagłoswać, kto najbardziej zasługuje na wygraną "Big Brothera".

Przypomnijmy, że zwycięzca otrzyma 100 tys. zł.

d1fva15
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fva15