Trwa ładowanie...

Michał Baryza: Życie moje dopiero się zaczynało, a już musi się kończyć

Michał Baryza opublikował niepokojący wpis. Model przeprasza w nim za swoją nieobecność i sugeruje, że jego życie runęło w gruzach.

Share
Michał Baryza: Życie moje dopiero się zaczynało, a już musi się kończyć
Źródło: ONS.pl
d1l7jkx

Michał Baryza pojawił się w 4. serii "Top model" i jako pierwszy w historii polskiej edycji dostał się do finału. Ostatecznie zajął drugie miejsce, przegrywając o włos z Osuenhe Ugonoh. Od tamtej pory niezwykle rzadko słychać o jego zawodowych sukcesach. Najczęściej robi się o nim głośno, gdy pochwali się muskulaturą lub pokaże zdjęcie z dziewczyną w mediach społecznościowych.

Warto zaznaczyć, że mimo wątpliwej kariery w modelingu, Michał wciąż ma wierne grono fanów. Na samym Instagramie śledzi go ponad 186 tys. osób. I jakież było zdziwienie tych internautów, którzy zobaczyli, co opublikował ostatnio na InstaStory ich idol.

d1l7jkx

- Próbuję myśleć inaczej. Nie potrafię. Próbuję wierzyć, jest mi trudno. Życie moje dopiero się zaczynało, a już musi się kończyć. Przepraszam, że mnie tutaj nie ma - napisał model.

Jak myślicie, co się kryje za tym niepokojącym wpisem? Miejmy nadzieję, że u Baryzy wszystko w porządku i wkrótce sprawa się wyjaśni.

ZOBACZ WIDEO: Michał Baryza o modelach androgynicznych

d1l7jkx

Podziel się opinią

Share
d1l7jkx
d1l7jkx