WP

Michał Baryza wrzucił zdjęcie z dziewczyną. Nie wszystkim spodobało się intymne ujęcie

Pojawił się w "Top Model" i tam zyskał popularność. Program był dla niego przepustką do świata modelingu, którą w jakimś stopniu wykorzystał. Ostatnio opublikował zdjęcie z dziewczyną. Spójrzcie tylko na to ujęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Baryza jest zakochany.
Michał Baryza jest zakochany. (ons.pl, Fot: ons.pl)
WP

Jedna fotka z pewnością złamała serce wielu fankom Michała Baryzy, który wziął udział w czwartej edycji "Top Model". Niepozorny chłopak ze wsi od początku zainteresował jurorów show. Krok po kroku rozwijał się i zajął drugie miejsce, przegrywając z Osuenhe "Osi" Ugonoh.

Jak przystało na modela, Baryza ma wyrzeźbione ciało i jest w doskonałej formie. Czym zresztą chwali się bardzo często na swoim instagramowym profilu. Były zdjęcia w ręczniku czy też w bardzo mocno obcisłych majtkach. Fanki Baryzy miały na co popatrzeć. Tym bardziej cieszyły się z takich widoków, ponieważ nie publikował zdjęć z dziewczyną. I wszystko wskazywało na to, że jest singlem. Do czasu.

WP

Niedawno jednak uczestnik "Top Model" pokazał się na Instagramie z ukochaną. I pewnie nikogo by to nie zbulwersowało, gdyby nie to, że leżą w czułych objęciach odziani jedynie w czarne stroje kąpielowe. "Hmm, dziwne to zdjęcie, mało do pornografii, daleko od artyzmu. Ot wiejskie przytulanko na dzikiej plaży” – czytamy.

Znaleźli się również internauci, którzy stanęli w obronie. "Czytam niektóre komentarze i tak się zastanawiam, czy tylko ja w 99,99 proc, jeśli jakieś zdjęcie mi się nie podoba, po prostu nie wylewam fali hejtu?".

Życzymy szczęścia.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP