Trwa ładowanie...
dhpekph

"Projekt Lady": Marta Tomczak jest w ciąży. "Trochę mnie zaskoczyła, ale bardzo się cieszę"

W życiu Marty Tomczak szykują się spore zmiany. Niebawem zostanie mamą. Radosna nowina była jednak dla niej prawdziwą niespodzianką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Tomczak z "Projektu Lady" jest w ciąży
Marta Tomczak z "Projektu Lady" jest w ciąży (AKPA)
dhpekph

Marta Tomczak była uczestniczką pierwszej edycji "Projektu Lady". Niewątpliwie w jej przypadku udział w programie wyszedł na dobre. Rady i wskazówki, które otrzymała w programie, najwidoczniej wprowadziła w życie. Zmieniła tryb życia, ustatkowała się i otworzyła własny biznes. Na niedawnym otwarciu jej salonu urody pojaiwło się sporo znanych i lubianych, w tym jej mentorki z reality-show, Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska.

To jednak niejedyna zmiana, jaka zaszła w życiu uczestniczki programu. Jak się okazuje, jest w ciąży i na otwarciu swojego salonu pozowała już z wydatnym brzuszkiem.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA

- Program wiele mnie nauczył, spokorniałam. Inaczej dziś patrzę na życie. Zaraz będę mamą. Prawdopodobnie będzie dziewczynka. Czuję się bardzo dobrze. Ciążę planowałam w dalszej przyszłości - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

dhpekph

Tabloid donosi, że Tomczak jest już w piątym miesiącu ciąży. Przyszła mama nie kryje swojej radości, ale przyznaje, że było to dla niej spore zaskoczenie. - Byłam tak zajęta pracą, że nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Zorientowałam się po ponad dwóch miesiącach. Myślałam, że jestem przemęczona - dodała w rozmowie z "SE".

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek: "Odkładam pieniądze i myślę, na co je rozsądnie wydać"

dhpekph

Podziel się opinią

Share

dhpekph

dhpekph