Roksana z "Love Never Lies" jest w rozsypce. "Potrzebuję czasu, żeby się po tym pozbierać"
Roksana i Marek, uczestnicy drugiego sezonu "Love Never Lies", nie przetrwali udziału w programie, który przynajmniej w teorii miał uratować ich związek. Najmłodsza uczestniczka randkowego show Netfliksa usłyszała w finale wiele gorzkich słów. W rozmowie z jednym z portali, Roksana przyznała, że wciąż nie może się pozbierać.