Wezmą drugi ślub. Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła ich plany

Kornelia i Marek poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Kornelia i Marek poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © TVN
oprac. MOS

09.02.2024 09:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć od blisko roku Kornelia i Marek są małżeństwem, niedawno się zaręczyli. Para z programu TVN zamierza zorganizować drugą ślubną uroczystość, tym razem według ich gustu.

Relacja Kornelii i Marka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku układała się wyśmienicie. Choć mężczyzna nie krył nerwów podczas podróży poślubnej, które kilka razy mogły wprowadzić go w poważne tarapaty na drodze, jego żona okazała się oazą spokoju. Kornelia jest nadzwyczaj cierpliwa i wyrozumiała, dzięki czemu Marek szybko otworzył się przed nią i znalazł życiowy spokój.

Nawet napięcia z teściową nie stanęły na drodze ich szczęściu. Kornelia przeniosła się z Poznania do Bydgoszczy, a Marek wyprowadził się od mamy, stawiając jej wyraźne granice. Jak dziś układa się parze? Telewizyjna żona przyznała, że nie zawsze jest tak spokojnie.

- My się nie kłócimy, wiadomo są jakieś "fochy", tak naprawdę o bzdury, ale każdy z nas potem przemyśli, zastanowi się, porozmawiamy i wszystko gra dalej - zdradziła w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" planują ślub kościelny

Niedawno, ku zaskoczeniu wielu, Kornelia i Marek... zaręczyli się. Miły gest był wstępem do myślenia o kolejnym ślubie.

- Zaręczyny to kolejny wspólny czas, który zapamiętamy na zawsze, a czy coś zmieniły w naszym życiu? Nie, nawet już się przyzwyczaiłam do kolejnego pierścionka na palcu - skomentowała Kornelia.

W najnowszym wywiadzie żona Marka uchyliła rąbka tajemnicy co do następnej ślubnej uroczystości, tym razem przed Bogiem. Nie wiadomo jednak, czy para ma już ustalony termin ślubu kościelnego.

- Pierwszy ślub był w przyśpieszonym tempie i nie mogliśmy go zorganizować od A do Z, dlatego do ślubu kościelnego będziemy się przygotowywać w spokojnym tempie, ma być nasz i tak jak sobie wymarzyliśmy. Pewnie, jak będziemy już zagłębieni w te tematy bardziej, to nowe pomysły same będą się nasuwać - wyjaśniła.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także