Monika Olejnik wygrała z TVP, ale zwycięstwo jest niepełne. Prosi o pomoc
Monika Olejnik pozwała TVP za materiał naruszający, w jej przekonaniu, dobra osobiste. Sąd przyznał jej rację i zobowiązał stację m.in. do opublikowania przeprosin, ale te wciąż nie nadeszły. Dziennikarka zwróciła się bezpośrednio do widzów.