Trwa ładowanie...
dbghgt2

Kto poślubi mojego syna?

Najnowsze informacje
4.0
(2 głosy)
Oceń:

W jej oczach jest idealny. Wszak sama go wychowała. Wartościowy, inteligentny, przystojny. Która by go nie chciała? Ale czy istnieje kobieta godna tego młodego mężczyzny? O tym zadecyduje ta jedyna - czyli … matka. W tym programie to ona przejmuje kontrolę i pyta - kto poślubi mojego syna? A wybranka musi zadowolić nie tyle syna, co przede wszystkim jego rodzicielkę.

Mimo ogromnego przywiązania do wspólnego życia z synem, mama chce, żeby wreszcie się usamodzielnił i znalazł wybrankę serca. Ten program ma w tym pomóc. Kawalerowie będą w nim szukać żony wśród kobiet, które również nie odnalazły jeszcze drugiej połówki. Nie obejdzie się jednak bez pomocy i interwencji matek, które często mają własne wyobrażenie o idealnej synowej... Bo przecież kto inny jak nie mama zna swojego synka najlepiej? Tylko ona wie, jak bardzo jest on uroczy, zabawny i uczciwy. A w związku z tym - kto do niego najlepiej pasuje.

W programie cztery pary matek i synów będą miały szansę poznać i wybrać kandydatki, które spełnią wymagania obojga. Następnie spędzą wspólnie czas, poddając dziewczyny wielu testom i próbom. Finalnie każdy uczestnik wybierze jedną partnerkę. Kandydatki będą musiały przekonać do siebie nie tylko syna, ale też jego mamę. Ale czy dojdą do podobnych wniosków? Czy ich typy na faworytki będą takie same? Czy w takiej sytuacji syn posłucha serca czy głosu matki? Ostatecznie to syn zdecyduje o wyborze tej jedynej. Czy odważy się wręczyć jej zaręczynowy pierścionek? W końcu zamiana ukochanej mamy na żonę to spore wyzwanie…

Pokazywane z ogromnym sukcesem w trzynastu krajach na całym świecie reality show wreszcie w Polsce! Milionowa publiczność, niekonwencjonalne zadania, sprawdzony amerykański format. Polscy synowie i ich mamy już jesienią w TVN!

Prowadząca: Agnieszka Jastrzębska
Emisja: od 3 września, środa, godzina 21.30

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbghgt2
dbghgt2
dbghgt2