Trwa ładowanie...

"Kto poślubi mojego syna?": nadchodzą eliminacje!

"Kto poślubi mojego syna?": nadchodzą eliminacje!Źródło: x news
dmk1bar
dmk1bar

ażdy z bohaterów będzie musiał odesłać jedną z czterech dziewczyn, które zostały zaproszone przez niego i jego mamę do domu. Niektórzy z kawalerów tak bardzo przyzwyczaili się do wybranek, że wybór okaże się ponad ich siły. A co na to kandydatki na żony…? Emisja odcinka już 15 października, o godzinie 21.30 w TVN. Uczestnicy reality show "Kto poślubi mojego syna?" poznali się już zarówno z tej dobrej jak i ze złej strony. Teraz nadszedł czas pożegnań. W dalszym etapie programu każdy kawaler będzie mógł zostawić tylko trzy wybranki.
Niektórzy z nich zbyt mocno przywiązali się jednak do swoich dziewczyn i odrzucenie jednej z nich będzie stanowiło ogromny problem. Inni natomiast zrobią to z łatwością. Niestety, wbrew intencjom swoich rodzicielek.
Nie obędzie się więc bez płaczu, a w efekcie awantury o odrzuconą faworytkę mamy. Będzie to miało ogromny wpływ na dalszy los dziewcząt, które pozostaną w domu.
Tymczasem, jedna z wybranek Artura, zdradzi w końcu swoją tajemnicę, coś co ukryła przed nim podczas pierwszej rozmowy na tak zwanej "szybkiej randce".
Jak zareaguje Artur? I czy odpowiedź podpowie mu serca czy mama?

Po eliminacji synów, ich mamy ponownie będą mogły wykonać swój ruch w celu dalszego dogłębnego sprawdzania pozostałych trzech kandydatek na synową. Poproszą więc dziewczyny o klucze do ich domów…
*Czy kandydatki zgodzą się im je wręczyć, czy też mają coś do ukrycia? * Emisja: 15 października, godzina 21.30, TVN.

dmk1bar
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmk1bar