Trwa ładowanie...

Uczestniczka show TVN walczy z rakiem. Prosi o pomoc

Karolina Gabarkiewicz i Konrad Rybak wzięli udział w programie "Kto poślubi mojego syna". Los połączył ich jednak po zakończeniu show. Niestety sielankę przerwała ciężka choroba Karoliny.

Uczestniczka show TVN walczy z rakiem. Prosi o pomocŹródło: Facebook.com
dxzporr
dxzporr

Konrad poszukiwał w programie idealnej żony, ale Karolina nie była wśród jego wybranek. Kobieta starała się o względy innego uczestnika. Okazało się, że prawdziwa miłość czekała na nich poza kamerami. Karolina i Konrad poznali się dzięki znajomym na zupełnie przypadkowym spotkaniu. Para zaczęła się spotykać, a z czasem stali się nierozłączni. Niestety, diagnoza postawiona w listopadzie 2017 r. zmieniła wszystko.

Okazało się, że Gabarkiewicz zmaga się z rakiem piersi.

- Tego dnia pojechałam na USG piersi, starałam badać się regularnie, ponieważ jestem obciążona genetycznie. *Podczas USG radiolog mocno zaniepokojona znalazła GO – guza piersi 2,5 cm. Pocieszyła mnie wtedy mówiąc, że w 80 proc. przypadków takie guzy są niezłośliwe. *Mimo wszystko to był cios, płacz i czarne myśli - opowiada Karolina na stronie internetowej, na której zbiera pieniądze na dalsze leczenie.
Na początku 2018 r. Karolina przeszła operację, ale lekarze nie mieli dla uczestniczki show najlepszych wiadomości.

dxzporr

- Jest przerzut do węzła, naciek na skórę, nie wystarczające marginesy cięcia i zatory w naczyniach krwionośnych - usłyszała gwiazda TVN.
Co to oznacza? Karolina wytłumaczyła w jednym ze swoich wpisów.

- Oznacza to, że ten cholerny rak powędrował dalej, zdążył zrobić przerzut do węzła, a niedostateczne marginesy cięcia oznaczają, że muszę trafić na stół, by wyciąć to, co nie zostało wycięte.
W tym trudnym okresie Gabarkiewicz wspiera ukochany Konrad Rybak. My również trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

Zobacz także: "Dynamika kuleje, późna emisja". Omawiamy pierwszy odcinek "Iron Majdan"

dxzporr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxzporr