Trwa ładowanie...

"40 kontra 20": wciąż jej zależy na Kochanku. Jeszcze nie wie, co zrobił

Kinga to niekwestionowana faworytka Roberta Kochanka, który z kolei zaczął okazywać zainteresowanie innym uczestniczkom show. Dwudziestolatka nie wie o jego upojnych chwilach z Lindą i Martą, a tancerz nie zamierza jej wtajemniczać w swoje miłosne podboje. Robi się niezręcznie.

Share
Robert Kochanek wypytywał Kingę o miniony wieczór. Ile widziała?
Robert Kochanek wypytywał Kingę o miniony wieczór. Ile widziała?Źródło: player
d2ah3mw

Właściwie od pierwszych odcinków "40 kontra 20" Robert Kochanek wodził wzrokiem za jedną uczestniczką. Szybko okazało się, że zainteresowanie jest obustronne. Kinga i Robert zaczęli spędzać ze sobą coraz więcej czasu, flirtować i okazywać czułości. Dwudziestolatka została ochrzczona przez koleżanki faworytką i "żonką" 43-letniego tancerza.

Jak się jednak okazało, gwiazdor "Tańca z gwiazdami" nie zamierzał ograniczać się do jednej relacji. Grono jego faworytek szybko powiększyło się o inne kobiety. Robert Kochanek zaczął okazywać zainteresowanie zarówno Marcie, jak i Lindzie. Na imprezie imieninowej Kamili namiętnie całował się z obiema kobietami, a następnego dnia postanowił sprawdzić, ile z tych miłosnych harcy zauważyła Kinga.

W 11. odcinku "40 kontra 20" Kinga była wyraźnie zmieszana. Tancerz postanowił sprawdzić, czy to nie dlatego, że widziała jego pocałunek z Lindą i Martą. Dość ogólnikowo zapytał o wrażenia z ostatniej nocy.

d2ah3mw

Dwudziestolatka nie wiedziała, o co dokładnie 43-latek pyta, ale z jej wypowiedzi wyraźnie wynikało, że jest jej smutno. Nie była jednak świadkiem pocałunku Roberta z innymi uczestniczkami. Na jej samopoczucie miało wpływ samo zainteresowanie, które tancerz okazywał m.in. Marcie. Poza kamerami przyznała, że jest "bacznym obserwatorem i swoje wnioski wyciąga".

"Myślałam, że mnie nie wybierzesz". Szczera rozmowa Marlenki z Robertem Kochankiem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2ah3mw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ah3mw
d2ah3mw