"Top Model". "Twój chód jest trochę inny". Gdy Krupa usłyszała powód, nie mogła powstrzymać łez

Bartosz wzruszył członków jury
Bartosz wzruszył członków jury
Źródło zdjęć: © player
Magdalena Sawicka

02.09.2021 11:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W pierwszym odcinku nowego sezonu "Top Model" pojawił się chłopak, który porusza się na protezach. Gdy Kasia Sokołowska i Joanna Krupa poznały jego historię, nie mogły powstrzymać wzruszenia.

Jesienią TVN wyemituje 10. edycję "Top Model". Skład prowadzących i jury będzie taki sam jak w ubiegłorocznej serii. Z okazji jubileuszu produkcja przygotowała się wyjątkowo solidnie, co widać już po pierwszym odcinku. Na wybiegu zobaczyliśmy żonę ministra PiS, córkę piłkarza reprezentacji, Włocha polskiego pochodzenia, striptizera oraz syna grekokatolickiego księdza.

Pod koniec pierwszego odcinka na wybiegu pojawił się Bartosz, którego widzowie mogą kojarzyć z TikToka, gdzie jego konto obserwuje ponad 120 tys. osób. W "Top Model" chłopak pojawił się nie dlatego, żeby podbić światowe wybiegi, ale by zwrócić uwagę społeczeństwa na osoby z niepełnosprawnościami.

Tuż po urodzeniu Bartoszowi amputowano obie nogi. Teraz porusza się na protezach, udziela w mediach społecznościowych, a nawet projektuje ubrania. "Chciałbym normalizować wizerunek osób z niepełnosprawnościami. Pokazać, że te fizyczne bariery nie stanowią takiego zagrożenia, jakie ma się w głowie" - powiedział przed składem jurorskim, którego członkowie nie kryli wzruszenia.

Bartosz przeszedł do kolejnego etapu, gdzie życzymy mu powodzenia.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także