Uczestnik "Top Model" zrobił striptiz na wizji. Sokołowska nie wiedziała, gdzie podziać oczy

Katarzyna Sokołowska była zawstydzona występem striptizera w "Top Model"
Katarzyna Sokołowska była zawstydzona występem striptizera w "Top Model"
Źródło zdjęć: © TVN

02.09.2021 08:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa edycja "Top Model" rozpoczęła się z przytupem. W pierwszym odcinku programu widzowie zobaczyli wielu osobliwych kandydatów. Nie zabrakło żenujących momentów np. gdy jeden z uczestników pochwalił się, że dorabia jako striptizer, a jury kazało mu zaprezentować swoje umiejętności.

"Top Model" właśnie ruszyło z 10. edycją na antenie TVN. Z biegiem czasu format zmienił zasady gry: teraz nie trzeba być super młodym i szczupłym, aby dostać się do show. Liczy się osobowość, albo przynajmniej łzawa przeszłość, która zaintryguje widzów.

I tak do kolejnego etapu programu dostała się m.in. żona ministra PiS Marianna Schreiber, która wcześniej zasłynęła z homofobicznych wypowiedzi w sieci. Nie zabrakło też miejsca dla pracującego w kopalni w Tychach Mirosława, który dorabia jako... striptizer.

Mężczyzna zdradził, że występuje głównie na imprezach urodzinowych, zabawiając solenizantki. Na te słowa zareagował Dawid Woliński, udając, że Katarzyna Sokołowska właśnie ma urodziny. Stąd przed kamerami TVN odbył się pokaz dla dorosłych.

Jurorka nie kryła swojego zażenowania całą sytuacją. Co rusz zasłaniała oczy i w popłochu odsuwała się na krześle, gdy mężczyzna chciał się do niej zbliżyć. Ku uciesze jej kolegów z programu mężczyzna zdjął koszulkę i zaczął wykonywać nią sugestywne ruchy w okolicy krocza.

Choć Katarzyna Sokołowska nie dała się przekonać striptizem, aby Mirosław trafił na bootcamp, pozostali jurorzy byli na "tak". Myślicie, że w kolejnych odcinkach "Top Model" mężczyzna pójdzie o krok dalej?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także