Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof świętują drugą rocznicę. Romantycznie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" ruszył w październiku 2016 r. Widzowie nie wierzyli, że pary, które poznały się na ślubnym kobiercu, przetrwają. I przeważnie mieli rację. Ale Paulina i Krzysztof są chlubnym wyjątkiem.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof świętują drugą rocznicę. Romantycznie!Źródło: Facebook.com
d12weti

18 marca 2017 roku uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przysięgli sobie miłość i wierność, a wszystko nagrały kamery TVN-u. Paulina i Krzysztof pojawili się w drugim sezonie show. Na początku wydawało się, że relacja tej wybuchowej pary nie przetrwa próby czasu. Dziewczyna drwiła ze swojego męża i jego wyglądu, a nawet... wygoniła go z domu. A jednak małżonkowie porozumieli się i ostatecznie zbudowali prawdziwy związek pełen miłości. Krzysiek z determinacją walczył o Paulinę, a ta zdecydowała, że da mu drugą szansę. Dwa lata po ślubie są nierozłączni i bardzo szczęśliwi.

Montażyści "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powinni się ocknąć?

Chociaż poznali się w okolicznościach, które uznać można za, co najmniej, dziwne, a ich miłosne perypetie śledzili widzowie popularnej stacji telewizyjnej, to łączące ich uczucie okazało się szczere. Krzysztof i Paulina zaczęli swój związek od końca, ale "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się dla nich przepustką do szczęśliwego życia we dwoje.

Ostatnio zakochani świętowali drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji wyjechali do Włoch, konkretnie na Sycylię. Tym razem już bez kamer TVN-u. Nie oznacza to jednak, że celebracja przeszła bez echa. Instagramowy profil Krzysztofa, który co jakiś czas zdaje relację ze wspólnego życia z Pauliną, śledzi ponad 50 tys. internautów. To niemała publika. Wygląda na to, że widzów show bardzo interesują dalsze losy pary, której udało się znaleźć miłość w niecodziennych warunkach.

Co ciekawe, również tej pary nie ominął kryzys. Nieco ponad rok po tym, jak pobrali się przed kamerami, zmagali się z małżeńskimi problemami. Wszystko stało się jasne dzięki dyskusjom w sieci. Podobno Paulina była bardzo zazdrosna o Krzysztofa, miała swoje humory. Były uczestnik show nie chciał jednak zdradzać za wiele. "Pranie brudów i wytykanie publiczne chyba u nikogo nie sprawia przyjemnych doznań" - pisał.

d12weti

Wydawało się, że to koniec. Na szczęście małżonkowie stanęli na wysokości zadania i, jak przystało na dojrzałych ludzi, rozmowami naprawili swoje problemy. Dzięki temu teraz wspólnie świętują we Włoszech.

Oglądaliście Paulinę i Krzysztofa w drugim sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d12weti
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12weti
d12weti