"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof świętują drugą rocznicę. Romantycznie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof świętują drugą rocznicę. Romantycznie!
Źródło zdjęć: © Facebook.com

19.03.2019 11:00, aktual.: 19.03.2019 21:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Ślub od pierwszego wejrzenia" ruszył w październiku 2016 r. Widzowie nie wierzyli, że pary, które poznały się na ślubnym kobiercu, przetrwają. I przeważnie mieli rację. Ale Paulina i Krzysztof są chlubnym wyjątkiem.

18 marca 2017 roku uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przysięgli sobie miłość i wierność, a wszystko nagrały kamery TVN-u. Paulina i Krzysztof pojawili się w drugim sezonie show. Na początku wydawało się, że relacja tej wybuchowej pary nie przetrwa próby czasu. Dziewczyna drwiła ze swojego męża i jego wyglądu, a nawet... wygoniła go z domu. A jednak małżonkowie porozumieli się i ostatecznie zbudowali prawdziwy związek pełen miłości. Krzysiek z determinacją walczył o Paulinę, a ta zdecydowała, że da mu drugą szansę. Dwa lata po ślubie są nierozłączni i bardzo szczęśliwi.

Chociaż poznali się w okolicznościach, które uznać można za, co najmniej, dziwne, a ich miłosne perypetie śledzili widzowie popularnej stacji telewizyjnej, to łączące ich uczucie okazało się szczere. Krzysztof i Paulina zaczęli swój związek od końca, ale "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się dla nich przepustką do szczęśliwego życia we dwoje.

Ostatnio zakochani świętowali drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji wyjechali do Włoch, konkretnie na Sycylię. Tym razem już bez kamer TVN-u. Nie oznacza to jednak, że celebracja przeszła bez echa. Instagramowy profil Krzysztofa, który co jakiś czas zdaje relację ze wspólnego życia z Pauliną, śledzi ponad 50 tys. internautów. To niemała publika. Wygląda na to, że widzów show bardzo interesują dalsze losy pary, której udało się znaleźć miłość w niecodziennych warunkach.

Co ciekawe, również tej pary nie ominął kryzys. Nieco ponad rok po tym, jak pobrali się przed kamerami, zmagali się z małżeńskimi problemami. Wszystko stało się jasne dzięki dyskusjom w sieci. Podobno Paulina była bardzo zazdrosna o Krzysztofa, miała swoje humory. Były uczestnik show nie chciał jednak zdradzać za wiele. "Pranie brudów i wytykanie publiczne chyba u nikogo nie sprawia przyjemnych doznań" - pisał.

Wydawało się, że to koniec. Na szczęście małżonkowie stanęli na wysokości zadania i, jak przystało na dojrzałych ludzi, rozmowami naprawili swoje problemy. Dzięki temu teraz wspólnie świętują we Włoszech.

Oglądaliście Paulinę i Krzysztofa w drugim sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także