RozrywkaA jednak! Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż razem. Pokazali wspólne zdjęcie

A jednak! Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż razem. Pokazali wspólne zdjęcie

A jednak! Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż razem. Pokazali wspólne zdjęcie
Źródło zdjęć: © Facebook.com

18.03.2018 17:25, aktual.: 19.03.2018 11:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nikt im nie dawał żadnych szans. Oni wbrew wszystkim postanowili być razem. Teraz Paulina i Krzysztof pochwalili się, jak świętują pierwszą rocznicę ślubu.

Początkowo mało kto wierzył, że Paulina i Krzysztof zbudują szczęśliwy związek. Wyglądali na kompletnie niedobranych, a podczas wesela nie brakowało nerwów i łez. W jednym z odcinków "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doszło nawet do ich burzliwego rozstania. Żadne z nich nie chciało ustąpić. Byli gotowi skończyć miłosny eksperyment. Dopiero w finale postanowili dać sobie ostatnią szansę. Budowanie związku musieli jednak zacząć od nowa.

- Daliśmy radę, zawalczyliśmy o siebie. Były mniejsze i większego schody do tego, ale moim zdaniem warto było. (...) Poznajemy się, przebywamy ze sobą. Zawsze na co dzień staramy się zająć sobie czas po pracy, przed pracą, czy czegoś nie zapomnieliśmy, czy czegoś nie wiemy o sobie i gdzieś z rozmów to wszystko wynika pomiędzy nami. Gdzieś nam się to wszystko utwierdza. Cały czas to trwa i to jest fajne - powiedział Krzysztof w "Dzień Dobry TVN".

Jakiś czas później słuch o parze zaginął. Wiadomo było jedynie, że Paulina i Krzysiek wciąż są razem. Brakowało jednak ich wspólnych zdjęć. W końcu małżonkowie przerwali "medialne milczenie" i pokazali fotkę, którą podpisali: "Pierwsza rocznica telewizyjnego ślubu". Widać, że nadal tworzą szczęśliwe małżeństwo. Trzymaliście z nich kciuki?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (84)
Zobacz także