Trwa ładowanie...

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są wciąż razem. "Kocham swoją rodzinę"

Kiedy widzowie zobaczyli ich pierwszy raz na ekranie, nikt nie dawał im szans. Nawet oni sami. Jako jedyni po show TVN są wciąż razem i... mają się doskonale. Z tego co można zobaczyć na zdjęciach.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są wciąż razem. "Kocham swoją rodzinę"Źródło: Instagram.com, fot: Instagram
d26asg8
d26asg8

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wciąż budzi mnóstwo emocji. Mimo że na antenie TVN trwa już trzecia(!) edycja. Para decyduje się wziąć ślub na oczach milionów widzów, nie widząc siebie wcześniej. Jedni mówią: niemożliwe, drudzy wierzą w to, że uczestnicy show mogą stworzyć prawdziwy związek. W końcu istnieje coś takiego, jak miłość od pierwszego wejrzenia. Dlaczego zatem nie może dojść do tego na wizji?

Między Krzysztofem i Pauliną dochodziło do wielu starć. Dąsy, kłótnie i wieczne nieporozumienia. Najwyraźniej musieli się kilka razy posprzeczać, by wyczuć siebie nawzajem i - jak się okazuje - trwać w tej relacji do dzisiaj.

Na profilu Krzyśka na Instagramie można zobaczyć zdjęcia. Para wspólnie spaceruje i wyjeżdża za granicę. Nie brakuje szczerych uśmiechów i śmiesznych min. Wszystko wskazuje na to, że dogadują się, a ich związek rozkwita! Dużo można wywnioskować również po opisach fotek. "Żyj szczęśliwie", "rodzinne spacery", "kocham swoją rodzinę".

Para jest doskonałym potwierdzeniem tego, że dzięki programowi można znaleźć miłość!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d26asg8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26asg8