RozrywkaKrzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są wciąż razem. "Kocham swoją rodzinę"

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są wciąż razem. "Kocham swoją rodzinę"

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są wciąż razem. "Kocham swoją rodzinę"
Źródło zdjęć: © Instagram.com | Instagram

19.11.2018 15:43, aktual.: 19.11.2018 16:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy widzowie zobaczyli ich pierwszy raz na ekranie, nikt nie dawał im szans. Nawet oni sami. Jako jedyni po show TVN są wciąż razem i... mają się doskonale. Z tego co można zobaczyć na zdjęciach.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wciąż budzi mnóstwo emocji. Mimo że na antenie TVN trwa już trzecia(!) edycja. Para decyduje się wziąć ślub na oczach milionów widzów, nie widząc siebie wcześniej. Jedni mówią: niemożliwe, drudzy wierzą w to, że uczestnicy show mogą stworzyć prawdziwy związek. W końcu istnieje coś takiego, jak miłość od pierwszego wejrzenia. Dlaczego zatem nie może dojść do tego na wizji?

Między Krzysztofem i Pauliną dochodziło do wielu starć. Dąsy, kłótnie i wieczne nieporozumienia. Najwyraźniej musieli się kilka razy posprzeczać, by wyczuć siebie nawzajem i - jak się okazuje - trwać w tej relacji do dzisiaj.

Na profilu Krzyśka na Instagramie można zobaczyć zdjęcia. Para wspólnie spaceruje i wyjeżdża za granicę. Nie brakuje szczerych uśmiechów i śmiesznych min. Wszystko wskazuje na to, że dogadują się, a ich związek rozkwita! Dużo można wywnioskować również po opisach fotek. "Żyj szczęśliwie", "rodzinne spacery", "kocham swoją rodzinę".

Para jest doskonałym potwierdzeniem tego, że dzięki programowi można znaleźć miłość!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także