"Rolnik szuka żony": Dawid brutalnie ją odrzucił. Magda pokazuje, co stracił

Kandydatka Dawida, Magda, wygląda zupełnie inaczej niż w programie
Kandydatka Dawida, Magda, wygląda zupełnie inaczej niż w programie
Źródło zdjęć: © Facebook

11.02.2021 13:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda z 7. edycji "Rolnik szuka żony", choć nie znalazła miłości w programie, zyskała ogromne grono fanów i adoratorów. Krótko po zakończeniu emisji show pochwaliła się, że ma chłopaka. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, trudno się dziwić.

Magdalena z 7. edycji "Rolnik szuka żony", choć nie znalazła w programie tego jedynego, zyskała ogromne grono fanów. Po komentarzach pod jej zdjęciami na Instagramie można wywnioskować, że również wśród męskiej części publiczności. 25-letnia mieszkanka Białegostoku krótko po zakończeniu programu cieszyła się statusem singielki.

Od niedawna Magda daje jasne sygnały, że w jej życiu pojawił się mężczyzna, który zawrócił jej w głowie. Patrząc na posty, które publikuje w mediach społecznościowych, trudno dziwić się, że tak szybko znalazła miłość. 25-latka wygląda świetnie, a jej największym atutem z pewnością są długie i zgrabne nogi. Najlepszym tego przykładem są zdjęcia, które opublikowała ostatnio. Zobaczcie sami!

Burzliwe losy w programie

Magda to jedna z trzech dziewczyn, które do swojego domu zaprosił rolnik Dawid. Gdy jedna z nich, Agnieszka, postanowiła odejść, Magda wpadła w histerię. Dostała ataku płaczu, mówiąc, że boi się zostać sama z Dawidem i Martyną, trzecią z wybranek rolnika. Chciała zrezygnować z programu razem z koleżanką, ale ostatecznie została. Chyba w nagrodę Dawid zaprosił ją na randkę.

Wyglądała pięknie, a jej długie nogi na pewno zrobiły wrażenie na rolniku. Szkoda, że całe spotkanie przebiegało im w atmosferze napięcia. Niemal cała randka upłynęła pod znakiem dywagacji, czy powinna opuścić program. Ostatecznie, jej udział show nie miał "happy endu". Kolejne dramatyczne chwile z udziałem Magdy i Dawida rozegrały się w kolejnych odcinkach.

Wszyscy fani "Rolnika" pamiętają moment, w którym rozhisteryzowany Dawid usłyszał, że jego znajomość z Martyną dobiegła końca. Tego samego dnia zapłakany farmer miał przed sobą jeszcze jedną trudną rozmowę. Idąc za ciosem, odesłał jej konkurentkę do domu. Magda, choć zapewniała, że zgadza się z decyzją Dawida, bardzo źle zniosła odrzucenie. Gdy tylko zniknęła z pola widzenia rolnika, rozpłakała się.

Była przekonana, że chłopak pożałuje wyboru i nie zwracając uwagi na to, że po prostu nic do niej nie poczuł, mówiła ze złością: - Będzie żałował, prędzej, czy później. To dotrze do niego dzisiaj, czy pojutrze, za rok, za dwa. Miał szanse, miał trzy fajne szanse, a wyszło jak wyszło. Najbardziej boli mnie to, że stąd wyjeżdżam.

Po tej dramatycznej scenie zostawiła za sobą upokorzonego Dawida i jego zdezorientowanych rodziców. Na szczęście program nagrywany był kilka miesięcy temu i Magda już dawno otarła łzy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także