Trwa ładowanie...

Gra na dwa fronty. Odważny ruch Dawida. Internauci bezlitośni

Choć płaczliwy rolnik szybko zraził do siebie wszystkie kandydatki, w finałowym odcinku sezonu próbował dostać od Agnieszki i Martyny drugie szanse. One nie wiedziały, że znowu mają konkurencję.

Share
Dawid z "Rolnik szuka żony" wciąż próbuje poderwać uczestniczki programu.
Dawid z "Rolnik szuka żony" wciąż próbuje poderwać uczestniczki programu.Źródło: TVP
d3jebx6

To już 7. edycja programu "Rolnik szuka żony" dobiegła końca. Co prawda czeka nas jeszcze specjalny odcinek świąteczny ze szczęśliwymi parami, wiadomo już, którym uczestnikom nie wyszło.

Mało szczęścia do kobiet w programie miał rolnik Dawid. Od początku faworyzował Martynę, a jego pozostałe kandydatki na gospodarstwie - Agnieszka i Magda czuły się pozostawione same sobie. Wystarczyło, że mężczyzna kilka razy rzucił niewybrednymi tekstami, które miały świadczyć o tym, że to panie powinny starać się o jego względy, a każda z nich postanowiła wrócić do siebie.

Pandemia zrobiła swoje. Rozstali się w 2020

Jako pierwsza z programem pożegnała się Agnieszka. Gdy w finałowym odcinku obejrzała archiwalne nagrania, zaczęła mieć do siebie pretensje, że tak szybko się poddała. Dawid skorzystał z jej chwili niepewności i stwierdził, że mogą spróbować jeszcze raz. Dziewczyna nieśmiało zgodziła się na utrzymanie na razie przyjacielskiej relacji.

d3jebx6

Wszyscy mogliby się ucieszyć z takiego obrotu spraw, gdyby nie to, że podczas telefonicznej rozmowy z Martyną Dawid zaprosił ją na kawę. "Ja bym jeszcze o ciebie zawalczył!" - wyznał.

Agnieszka nie była świadkiem tej rozmowy. Ciekawe, czy zgodziłaby się ponownie umówić z rolnikiem, gdyby wiedziała, że ten ma też inną opcję.

Nic dziwnego, że widzowie tuż po emisji finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" krytykowali postawę Dawida. "Ten gość sam nie wie, czego chce. Niby w głowie mu nadal Martyna, ale z Agnieszką też by chciał kontynuować znajomość. No ludzie", "Dawid powinien się zastanawiać dwa razy za nim coś powie, nikt nie jest rzeczą, każdy ma swoje uczucia", "Dalej upiera się przy Martynie, jednocześnie robi nadzieję Agnieszce" - pisali internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3jebx6

Podziel się opinią

Share
d3jebx6
d3jebx6