Roksana Węgiel przyjęła kolejną ofertę TVP. "Jest tutaj najlepiej na świecie"

Roksana Węgiel pojawi się w kolejnym programie TVP
Roksana Węgiel pojawi się w kolejnym programie TVP
Źródło zdjęć: © AKPA

20.07.2021 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Roksana Węgiel dostała kolejną propozycję od TVP. Idolka nastolatek pojawi się w nowym show stacji i zadebiutuje w zupełnie nowej dla siebie roli. O jakim programie mowa?

Jak poinformowała w mediach społecznościowych Telewizja Polska, Roksana Węgiel dołączyła do programu "You can dance - nowa generacja". 16-letnia wokalistka będzie się pojawiać na planie w roli współprowadzącej, której zadaniem będzie wspieranie uczestników show. Nie ulega wątpliwości, że Roksana, która ma za sobą udział w dwóch talent show TVP, a także zwycięstwo w konkursie Eurowizji dla dzieci, doskonale poradzi sobie z tym zadaniem.

Nastoletnia gwiazda muzyki pojawiła się w towarzystwie Idy Nowakowskiej na nagraniach kolejnego etapu programu - Akademii. Piosenkarki nie zabraknie także w odcinkach studyjnych. Jak zapewniała w komentarzu dla TVP, atmosfera na planie programu "You can dance - nowa generacja" jest doskonała.

"Tutaj jest przecudowna atmosfera. Dzieci są przekochane, przezdolne. Jest tutaj najlepiej na świecie" - zapewniała przed kamerą TVP.

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel zdobyła sławę za sprawą wygranej w "The Voice of kids". Miała 13 lat, gdy wygrała pierwszą edycję muzycznego show dla dzieci. Niedługo później wokalistka z Polski wygrała Eurowizję junior. Kilka miesięcy temu Roksana udowodniła z kolei, że potrafi nie tylko fantastycznie śpiewać, ale i zachwycać na tanecznym parkiecie.

W duecie z przyjaciółką Oliwią Górniak wygrała wiosną trzecią edycję tanecznego show "Dance Dance Dance". Jak poradzi sobie w nowej roli? Przekonamy się już jesienią.

Program "You can dance - nowa generacja" pojawi się na antenie TVP we wrześniu. Przypomnijmy, że program jest adresowany do młodych widzów. Szansę na wygraną w tanecznym show będą mieć młodzi, utalentowani tancerze w wieku od 8 do 13 lat, a ich umiejętności będą oceniać jurorzy w składzie: Klaudia Antos, Michał "Misha" Kostrzewski oraz przewodniczący jury Agustin Egurrola.

Klaudia Antos i Roksana Węgiel
Klaudia Antos i Roksana Węgiel © Materiały prasowe
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także