"You Can Dance - nowa generacja" w TVP. Stacja już szuka uczestników

"You Can Dance - nowa generacja" będzie skierowany do dzieci w wieku od 8 do 13 lat
"You Can Dance - nowa generacja" będzie skierowany do dzieci w wieku od 8 do 13 lat
Źródło zdjęć: © YouTube

18.05.2021 11:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TVP się nie poddaje i po sporym sukcesie "Dance Dance Dance" celuje w kolejny taneczny program. Początkowo mówiono, że na antenie Telewizji Polskiej pojawi się "You Can Dance". Jak się teraz okazuje, to tylko część prawdy.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że na ekrany wraca "You Can Dance". I z pewnością nie było w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie fakt, że program miał być emitowany nie jak kilka lat temu na antenie TVN, a w TVP. Pojawiło się wiele głosów niezadowolenia, a plotkarskie media prześcigały się w spekulacjach na temat tego, kto zasiądzie za jurorskim stołem. Mówiono o tym, że jedną z ekspertek ma być Anna Mucha. Później donoszono, że jej miejsce zajmie taneczne małżeństwo - Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Gdy sprawa nieco ucichła, okazało się, że owszem, na antenie Telewizji Polskiej powstanie show dla chcących zrobić karierę tancerzy. Ale niekoniecznie w takiej formie, jak wszyscy się tego spodziewali.

Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, TVP pracuje nad nowym programem "You Can Dance - nowa generacja". W show będą mogły wystąpić dzieci w wieku od 8 do 13 lat. W czerwcu br. w Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie i Warszawie zostaną przeprowadzone dwudniowe castingi, które mają wyłonić uczestników. Na zwycięzcę pierwszej edycji czeka nagroda główna - 100 tys. złotych.

Wciąż jednak pozostaje tajemnicą, kto poprowadzi i co najważniejsze, kto będzie oceniał popisy małych tancerzy. Wiadomo jedynie, że nagrania będą realizowane od końca września do listopada 2021 r. Program ma trafić albo na antenę TVP1, albo TVP2.

"YOU CAN DANCE – Nowa Generacja" – Zgłoś się do programu!

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także