Trwa ładowanie...

Mateusz z "Rolnik szuka żony" zrozumiał swój błąd? Mówi o "mocnej, życiowej lekcji"

Mateusz Budych z dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" jako jedyny nie znalazł miłości w programie. Hodowca kóz zapewnia jednak, że z telewizyjnej przygody wyniósł cenną lekcję, a także przydatne znajomości. Szczególnie mocno ceni sobie tę z Katarzyną Cichopek, którą wprost nazywa aniołem.

Mateusz z "Rolnik szuka żony" nie znalazł w programie miłości, ale dostał dzięki niemu ważną, życiową lekcję Mateusz z "Rolnik szuka żony" nie znalazł w programie miłości, ale dostał dzięki niemu ważną, życiową lekcję Źródło: AKPA, fot: AKPA
d30znbl
d30znbl

Za nami rekordowa pod względem finałowych par edycja programu "Rolnik szuka żony". Aż czterech spośród pięciu bohaterów dziewiątej edycji stworzyło miłosną relację z zapoznanymi za pośrednictwem TVP kandydatami. Dwie pary: Ada i Michał a także Justyna i Tomasz są zaręczone, a pozostałe dwie budują wspólną przyszłość.

Wyjątek na tym tle stanowi 28-letni Mateusz z Wielkopolski, który od początku nie najlepiej radził sobie z nawiązywaniem relacji z kandydatkami. Ostatecznie odesłał do domu wszystkie trzy dziewczyny, w finale programu pojawiając się sam.

Dziś, po kilku tygodniach od zakończenia "Rolnik szuka żony" Mateusz zapewnia, że nie ma żalu o to, jako potoczyły się jego losy w programie. W rozmowie z tygodnikiem "Rewia" hodowca kóz podkreśla, że wyniósł z telewizyjnej przygody coś równie ważnego jak miłość.

d30znbl

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Są popularne dzięki "Rolnik szuka żony"

- Była to dla mnie mocna, życiowa lekcja. Zrozumiałem, że sam też powinienem przejmować inicjatywę [...] - wyznaje w rozmowie z "Rewią" Mateusz, dodając: - Nie odmienię przeszłości, ale przyszłość wciąż jest nieznana.

Okazuje się jednak, że udział w programie TVP zaowocował nie tylko cennym życiowym doświadczeniem, ale i ciekawymi znajomościami, m.in. z gwiazdą stacji Katarzyną Cichopek. Rolnik w samych superlatywach wypowiadał się na temat gospodyni "Pytania na śniadanie" w rozmowie z tygodnikiem. Jak się okazuje, prezenterka chętnie odpowiedziała na zaproszenie Mateusza do współpracy w szczytnym celu.

Katarzyna Cichopek przyłączyła się do szlachetnej akcji dwóch bohaterów dziewiątej i szóstej edycji "Rolnik szuka żony": wspomnianego Mateusza i Jakuba Napierały, którzy przed świętami wsparli jeden z lokalnych domów dziecka w swoim regionie. Gwiazda TVP przekazała podopiecznym ośrodka biżuterię swojej marki. Nic więc dziwnego, że Mateusz ma o Katarzynie Cichopek jak najlepsze zdanie.

d30znbl

- To jest anioł nie kobieta - podsumowują ją krótko gospodarz z Wielkopolski.

Na planie 9. edycji programu "Rolnik szuka żony", plan, Mateusz AKPA
Mateusz na planie 9. edycji programu "Rolnik szuka żony" Źródło: AKPA, fot: AKPA

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" podsumowujemy 2022 rok, wybierając najlepsze filmy i seriale, największe aferyrozczarowania oraz największą bekę ostatnich 365 dni (nie mylić z filmem!). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d30znbl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30znbl