Trwa ładowanie...
d4efbvs

Marcin Hakiel

Najnowsze informacje
3.0
(2 głosy)
Oceń:
Filmografia:
d4efbvs

Marcin Hakiel to polski tancerz zawodowy reprezentujący najwyższą międzynarodową klasę "S". Kilkakrotnie brał udział w "Tańcu z gwiazdami". W tanecznym show poznał również swoją obecną żonę, Kasię Cichopek.

Marcin Hakiel urodził się 6 czerwca 1983 roku w Gdyni. Ukończył Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, a także finanse i rachunkowość w Warszawie i Helsinkach.

Prawie całe dotychczasowe życie poświęcił swojej największej pasji, którą jest taniec. Udało mu się osiągnąć liczne sukcesy nie tylko na scenie polskiej, ale także na zagranicznej.

Marcin Hakiel reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę "S". Jego największym osiągnięciem było zajęcie czwartego miejsca w Pucharze Europy. Zdobył również wicemistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich. Początkowo jego taneczną partnerką była Magdalena Soszyńska-Michno, lecz później zastąpiła ją Blanka Winiarska.

Zdolności taneczne Marcina Hakiela zostały docenione na konkursie Tańca Eurowizji w Londynie. We wrześniu 2007 roku wraz z Kasią Cichopek reprezentował Polskę. W nieoficjalnym rankingu para okazała najlepsza, zaś w oficjalnym zajęła czwarte miejsce.
wp

Te wszystkie osiągnięcia zainspirowały Marcina Hakiela do dalszego rozwoju umiejętności tanecznych. Tancerz postanowił wraz z Kasią Cichopek założyć letnią szkołę tańca w Zakopanem. W listopadzie 2006 roku założyli kolejną szkołę tańca w Warszawie. Natomiast w 2007 roku otworzyli filię w Poznaniu. Wydali również zestawy płyt i książek, poprzez które udzielali lekcji tańca.

Marcin Hakiel trzykrotnie brał udział w "Tańcu z gwiazdami". W pierwszej edycji był trenerem Katarzyny Skrzyneckiej (zajęli 4 miejsce), w drugiej Kasi Cichopek (wygrali), a w dziewiątej Doroty Deląg (zajęli 10 miejsce). Poza tym w 2006 roku w parze Cichopek wygrał finał finałów "Tańca z gwiazdami".

Marcin Hakiel był także choreografem w show "Jak Oni śpiewają", programu emitowanego w telewizji Polsat.

Obecnie Marcin Hakiel wspomaga Kasię Cichopek w jej autorskim programie "Sexy mama". Przygotowuje dla uczestniczek specjalne układy taneczne, dzięki którym mogą zrzucić zbędne kilogramy i odzyskać pewność siebie. Program emitowany jest na antenie Polsat Cafe.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4efbvs
d4efbvs
d4efbvs