Dagmara Kaźmierska kontra internauci w "Tańcu z Gwiazdami". Burza po werdykcie! "Dagmara, ratuj honor"

Dagmara Kaźmierska wciąż tańczy w "Tańcu z gwiazdami". To budzi emocje wśród widzów
Dagmara Kaźmierska wciąż tańczy w "Tańcu z gwiazdami". To budzi emocje wśród widzów
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. AKG

08.04.2024 10:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W najnowszym odcinku programu "Taniec z gwiazdami" Dagmara Kaźmierska po raz kolejny prześcignęła konkurencję, ku zdziwieniu wielu widzów. Decyzja jury nie spotkała się ze zrozumieniem wśród internautów, którzy pod wpisem o parze opuszczającej show, pozostawili przeszło tysiąc komentarzy.

Miniony odcinek "Tańca z gwiazdami" przyniósł nieoczekiwane emocje. Niedzielne rozstrzygnięcie, przeczące oczekiwaniom, że z show odpadną Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, wywołało konsternację nie tylko wśród nich samych jurorów, ale i publiczności, która wyraziła swoje niezadowolenie.

Dagmara Kaźmierska nadal w "Tańcu z Gwiazdami". Fala komentarzy w sieci

Najnowszy odcinek "Tańca z gwiazdami" przyniósł gorące dyskusje w sieci. O co poszło? Dagmara za swój taniec zdobyła jedynie 19 punktów, co stworzyło znaczący dystans w tabeli między nią a kolejnymi uczestnikami, którzy zgromadzili aż 30 punktów.

Mimo wszystko niska punktacja od jurorów nie przeszkodziła Dagmarze w dalszym uczestnictwie w show. Tymczasem program opuścił Aleks Mackiewicz, uważany przez niektórych za mocnego zawodnika. Za swoją sambę, prezentowaną w tym samym odcinku, otrzymał 35 punktów od jury, co sprawiało, że wydawał się pewnym kandydatem do tego, by przejść dalej. Ale jak się okazało – nic bardziej mylnego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Werdykt ostatniego odcinka bardzo szybko rozgrzał atmosferę w internecie. Pod wpisem informującym o odpadającej parze znalazło się ponad tysiąc komentarzy. Tym razem opinie internautów wydają się być bardziej ujednolicone. Nie brakowało sugestii, mówiących o "ustawce".

"Urządzacie sobie kpinę z widzów. To jakaś porażka", "Kiedy wreszcie w tego typu programach zwycięży prawda i szacunek dla widza...", "To jest istna porażka, żeby bardziej liczyła się sympatia niż taniec. Nawet jurorzy byli w szoku, a o sobie nie wspomnę...", "To, co się dzisiaj odwaliło, to porażka. Odpadła para, która powinna być w finale", "Co za ustawka... Przecież to byli potencjalni finaliści, no co jest?", "Jak można odrzucić tak świetnych tancerzy tylko dla oglądalności... Dagmara, oddaj miejsce i ratuj honor", "Ustawione i tyle. Masakra" – można przeczytać.

Na profilu programu na Instagramie, nie wspominając już o Twitterze, również pojawiły się liczne komentarze wyrażające rozczarowanie. Po ogłoszeniu decyzji Dagmara i Marcin nie ukrywali zdumienia, podobnie jak jurorzy, którzy z niedowierzaniem obserwowali to, co dzieje się na scenie.

Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska
Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska© AKPA
Zagrożone pary ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami"
Zagrożone pary ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami"© AKPA
Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska opuszczają program
Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska opuszczają program© AKPA
Dagmara Kaźmierska z tanecznym partnerem i częścią jury
Dagmara Kaźmierska z tanecznym partnerem i częścią jury© AKPA

W 52. odcinku podcastu "Clickbait" rozwiązujemy "Problem trzech ciał" Netfliksa, zachwycamy się "Szogunem" na Disney+ i wspominamy najlepsze seriale 2023 roku nagrodzone na gali Top Seriale 2024. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także