Wszyscy są w szoku. Jury swoje, widzowie swoje. Wiadomo, kto odpadł z "Tańca z gwiazdami"

Roksana Węgiel tym razem w tańcu współczesnym znów rzuciła jurorów na kolana
Roksana Węgiel tym razem w tańcu współczesnym znów rzuciła jurorów na kolana
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

07.04.2024 21:54, aktual.: 07.04.2024 22:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami szósty odcinek "Tańca z gwiazdami", w którym niemal każda z siedmiu par po raz kolejny zaprezentowała na parkiecie iście profesjonalny poziom i efektowne choreografie. Były szpagaty i loty wysoko nad parkietem, a faworytką programu znów okazała się Roksana Węgiel. W tanecznym show nadal jednak utrzymała się para, która zdobyła najmniej punktów jury.

Motywem przewodnim szóstego odcinka 14. edycji "Tańca z gwiazdami" było disco. - Dziś mamy podwójne wybory, jedne prawie się skończyły, drugie czas zacząć - zażartował na wstępie Krzysztof Ibisz, nawiązując do odbywających się tego dnia wyborów samorządowych.

Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska

Jako pierwsi w paso doble wystąpili Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierczak, która w ubiegłym odcinku usłyszała od Iwony Pavlović, że jako jedyna nie robi w tym programie postępów. Tym razem "Królowa życia" znów musiała zmierzyć się z krytyką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Dagmarko ten program nazywa się "Taniec z gwiazdami", nie chodzenie, nie człapanie - zauważyła nieco złośliwie Iwona Pavlović, dodając jednak, że i tak był to najlepszy występ celebrytki w tym programie, choć generalnie "było źle".

Jak dodał Tomasz Wygoda, choć Dagmarze nie brakuje humoru, to zdecydowanie nie widział w tym tańcu jej ciężkiej pracy. - Masz za duży wpływ Marcina - stwierdził. Para zdobyła 19 pkt.

Maciej Musiał i Daria Syta

Drudzy na parkiet wkroczyli Maciej Musiał i Daria Syta. Tym razem zatańczyli żywiołową sambę, którą tancerka zakończyła w pionowym szpagacie. Mimo to Rafał Maserak nie kupił tej wersji aktora, jurorzy zgodnie przyznali, że tym razem Musiał bardziej grał, niż faktycznie był na parkiecie sobą. - Jesteś tak zdolnym aktorem, że jajko mógłbyś zagrać. Spróbuj - powiedziała Pavlović. Młodym aktorem niezmiennie zachwycona była Ewa Kasprzyk, która po tym występie dosłownie nie mogła usiedzieć w miejscu.

- Jesteś taki łobuz, że ja bym bardzo chętnie się z tobą zakręciła - powiedziała aktorka, wychodząc zza jurorskiego stołu i podrywając go do tańca. Łącznie para dostała 30 pkt.

Roksana Węgiel i Michał Kassin

Jako trzeci w tańcu współczesnym zaprezentowali się Roksana Węgiel i Michał Kassin. I tym razem postawili na efektowną choreografię. Roksana wirowała na parkiecie, chwilami trzymana jedynie przez partnera za szyję. - Robię pokłon w twoją stronę, to było fantastyczne, oparte na emocjach, akrobatyce, brak słów - nie mogła się nachwalić Pavlović. - Nawet w sile byliście subtelni, to nie było przemocowe. [...] To nie był popis, to był wasz podpis - ocenił Tomasz Wygoda. Padła pierwsza 40-tka w programie.

Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska

Po reklamowej przerwie na parkiet w rytmie samby wkroczyli Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska, którzy ponownie zaprezentowali niezwykle wysoki poziom. - Porażająco, do znudzenia, doskonale - powiedziała Ewa Kasprzyk. - Pierwszy raz naprawdę w historii "Tańca z Gwiazdami" miałeś różnorodne rytmy, ty to wszystko zrobiłeś - zachwycała się tanecznym talentem Mackiewicza Iwona Pavlović. Para dostała 38 pkt.

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke

Zaraz po nich cha che zatańczyli Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, dając naprawdę energetyczne, akrobatyczne i pełne humoru show. Tym razem jednak jurorzy kręcili nieco nosami, narzekając na pracę stóp aktorki i podkreślając, że para przyzwyczaiła ich dotąd do niezwykle wysokiego poziomu. Para zdobyła w sumie 35 pkt.

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka zmierzyli się tym razem z tańcem współczesnym. - Wasz taniec odebrał mi głos - powiedział krótko Rafał Maserak. Tomasz Wygoda chwalił zarówno technikę, jak i klimat ich subtelnego występu. Zachwycona była także Iwona Pavlović. Nic dziwnego, że para zdobyła najwyższe noty. Ze strony jury posypały się same dziesiątki.

Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk

Jako ostatni wystąpili na parkiecie Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk, którzy zachwycili w widowiskowym tangu. Były wyszukane figury, zjeżdżanie po stole, a nawet pocałunek. - Zabrakło mi ogrania aktorskiego - ocenił jednak Rafał Maserak. Tomasz Wygoda docenił postęp blogerki, z kolei Iwona Pavlović była odrobinę zawiedziona, oceniła jej zaangażowanie na 50 proc. Para otrzymała w sumie 35 pkt.

Szósty odcinek 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Kto pożegnał się z programem?

Na prowadzeniu pod względem punktacji jury znaleźli się ex aequo: Roksana Węgiel i Michał Kassin oraz Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Na końcu tabeli, jak zwykle zresztą, uplasowała się "Królowa życia" i Marcin Hakiel. A kogo odesłali do domu widzowie? Tym razem z programem pożegnał się fenomenalny Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska. Fani Dagmary Kaźmierskiej po raz kolejny ocalili ją przed eliminacją z tanecznego show, ponownie budząc konsternację zarówno na twarzach samej celebrytki, jak i jury.

Tak prezentowała się punktacja w szóstym odcinku "Tańca z gwiazdami"
Tak prezentowała się punktacja w szóstym odcinku "Tańca z gwiazdami" © Kadr z programu

W 52. odcinku podcastu "Clickbait" rozwiązujemy "Problem trzech ciał" Netfliksa, zachwycamy się "Szogunem" na Disney+ i wspominamy najlepsze seriale 2023 roku nagrodzone na gali Top Seriale 2024. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (213)
Zobacz także