Trwa ładowanie...

Makłowicz o swoim powrocie na wizję. Fani zachwyceni!

Zniknięcie programu Roberta Makłowicza z anteny Telewizji Polskiej było dla wielu fanów końcem pewnej ery, której nie byli jeszcze gotowi pożegnać. Dlatego też wieść o powrocie ulubionego kucharza na ekrany, wywołała entuzjastyczne reakcje telewidzów. Znawca kuchni postanowił uchylić rąbka tajemnicy i za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku rozbudził ciekawość widzów smakowitymi zdjęciami.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Makłowicz o swoim powrocie na wizję. Fani zachwyceni!Źródło: ONS.pl
d1l5i1d
d1l5i1d

Po burzliwym rozstaniu z TVP Makłowicz nie narzekał na brak propozycji. Zaledwie dwa i pół miesiąca po zakończeniu przygody z poprzednim pracodawcą, pojawiły się pierwsze doniesienia o szykującym się powrocie programu na mały ekran. Szczegóły nie były wówczas znane, a Makłowicz potwierdził tylko, że znany i lubiany format kulinarnego programu pozostanie niezmieniony, nowością natomiast będzie jego nazwa. Tajemnicą owiana jest także stacja telewizyjna, z którą postanowił współpracować mitrz sztuki kulinarnej.

Naczelny polski kucharz rozpoczął już przygotowania do nowej odsłony kulinarnych wojaży i zamieścił na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym dzieli się zdjęciami z planu. Fotografie przedstawiające lokalne specjały oraz samego mistrza podczas gotowania, wzbogacił komentarzem: "Zanosi się na to, że nadal będę mógł dzielić się z Państwem wrażeniami z przeróżnych peregrynacji. W jakiej telewizji, to jeszcze przez chwilę tajemnica, a gdzie teraz jesteśmy to już możecie zgadywać."

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Jak można się domyślić, pod wpisem pojawiły się komentarze zachwyconych fanów. "No Panie Robercie biegiem finalizujcie formalności z nową i na pewno lepszą TV i szybciutko na antenę, bo my tu wszyscy głodni czekamy!!!" - czytamy.

d1l5i1d

"Czekałem na taką wiadomość od dawna. Mam nadzieję, że w nowej telewizji i z nowym budżetem Pana program będzie zachwycał jeszcze bardziej! Teraz pozostaje odrobina cierpliwości i wyczekiwanie nowego odcinka.. Ale znając Pana, już dziś wiemy doskonale, że będzie wyśmienity!" - pisze inny internauta.

Przypomnijmy, że rozstanie z Telewizją Polską przebiegło w atmosferze skandalu. Kucharz zarzucił TVP nieprawne użycie wizerunku w spocie promocyjnym, za co stacja odwdzięczyła mu się zwolnieniem. Jak myślicie, w ramówce jakiej stacji zagości Robert Makłowicz?

Zobacz, co mówi Robert Makłowicz o swoich podróżach kulinarnych:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1l5i1d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l5i1d