Trwa ładowanie...

Nie musiał długo czekać na nowe propozycje. Makłowicz wraca do telewizji

Kulinarne podróże Roberta Makłowicza uczyniły z niego jednego z najpopularniejszych kucharzy w naszym kraju. Pożegnanie z ramówką TVP było ciosem dla fanów programu, jednak nie dla samego Makłowicza, który na telewizyjnym bezrobociu pozostał zaledwie dwa i pół miesiąca.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nie musiał długo czekać na nowe propozycje. Makłowicz wraca do telewizjiŹródło: ONS.pl
d1o5vit
d1o5vit

Mistrz kulinarnej sztuki na brak ofert nie narzekał. - Otrzymałem kilka propozycji. Decyzji nie podjąłem szybko, żeby to na co się zgodziłem miało ręce i nogi, żeby dobrze wyglądało - tłumaczy "Faktowi" Makłowicz. Kucharz nie zdradził jeszcze, z którą stacją telewizyjną zdecydował się związać, jednak oficjalnej informacji możemy spodziewać się w ciągu najbliższych dni, jak tylko podpisana zostanie umowa.

Zdjęcia do nowego programu ruszają niedługo. Pierwszą kulinarną destynacją będzie Ukraina, na którą Makłowicz wyrusza już w czerwcu. W najbliższych planach ma jeszcze Serbię i Koreę Południową. Jak zapewnia specjalista od kuchni świata, pozostanie przy wypróbowanej już formule programu, a zmianie ulegnie jedynie nazwa i czołówka.

Rozstanie z Telewizją Polską przebiegło w atmosferze skandalu. Kucharz zarzucił TVP nieprawne użycie wizerunku w spocie promocyjnym, za co stacja odwdzięczyła mu się zwolnieniem. Ciekawe, która ze stron wyjdzie na całej rozłące lepiej?

*Zobaczcie, co Robert Makłowicz ma do powiedzenia w kwestii Opola: *

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1o5vit
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o5vit