Trwa ładowanie...

Robert Makłowicz straszy TVP. Stacja spełni jego żądania?

Krytyk kulinarny i publicysta Robert Makłowicz wzywa TVP do zaprzestania emisji spotu promującego Telewizję Publiczną. Pismo w tej sprawie wysłała reprezentująca go kancelaria prawna. Makłowicz daje TVP trzy dni na wycofanie spotu albo wycięcie z niego jego wypowiedzi, gdyż jego zdaniem została ona zmanipulowana.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Robert Makłowicz straszy TVP. Stacja spełni jego żądania?Źródło: AKPA
d1ejfs2

Makłowicz kilka dni temu zarzucił stacji w poście na Facebooku, że zmanipulowała jego wypowiedź i wykorzystała ją do promocji nie programu "Bake Off: Ale Ciacho!", a do reklamowania całej ramówki. - Z mojej wypowiedzi usunięto pierwszą część zdania, które w całości brzmiało: "Telewizja smakuje różnie, ale program "Bake Off" smakuje wyłącznie słodko i doskonale" – mówił.

Stacja początkowo odpierała zarzuty. - Każda z osób biorących udział w nagraniu została poinformowana o tym, że zarejestrowany materiał zostanie wykorzystany w spocie wizerunkowym TVP - tłumaczyła. - Kwestia wypowiadana przez Pana Roberta Makłowicza jest jego autorstwa i została zaakceptowana przez reżysera przedmiotowego spotu - podała w oświadczeniu.

W trakcie afery ze spotem TVP rozstało się z szefową marketingu. Jolanta Fudala twierdzi, że jej odejście nie ma nic wspólnego z zamieszaniem związanym z Makłowiczem. Zapewnia, że była przeciwna produkcji tego spotu.
- _Uważałam, że w reklamówce nie powinny znajdować się żadne znaki towarowe poza logo TVP. Trudno uwierzyć, że występujący w spocie nie zostali zbriefowani. Spot realizowała doświadczona ekipa TVP pod przewodnictwem Ewy Świecińskiej _- powiedziała Radiu ZET Fudala.

AKPA
Źródło: AKPA

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ejfs2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ejfs2