ycipk-2cys53

"Jaka to melodia?": w show pojawili się bohaterowie "Sanatorium miłości"

Wiesia, Lesław, Nina i Krzysztof wystąpili w muzycznym show "Jaka to melodia?". Czwórkę seniorów dobrze znają fani "Sanatorium miłości", hitu TVP. Kto dostał się do finału i powalczył o główną nagrodę?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bohaterowie "Sanatorium miłości" w "Jaka to melodia?"
Bohaterowie "Sanatorium miłości" w "Jaka to melodia?" (Facebook.com)
ycipk-2cys53

Sobotnie wydania nowej wersji znanego od ponad 20 lat show "Jaka to melodia?" zakładają zmagania drużynowe. W ostatnim odcinku programu zmierzyli się ze sobą bohaterowie hitu TVP, czyli "Sanatorium miłości". Po jednej stronie stanęli Wiesia i Lesław, po drugiej Nina w duecie z Krzysztofem. Cała czwórka świetnie się bawiła, jednak do finału weszła tylko jedna osoba znana z telewizyjnego show o seniorach szukających swojej drugiej połówki. Kto wykazał się największą wiedzą muzyczną?

Nina z "Sanatorium Miłości" chwali się tatuażami! "Mam pokazać wszystkie?"

ycipk-2cys53

Początkowo drużyny szły łeb w łeb, jednak ostatecznie w finale "Jaka to melodia?" fani zobaczyli Lesława. Wielbiciel wędkowania i biesiad, który, gdy go natchnie, potrafi także pisać wiersze, w ostatecznym starciu odgadł pięć z siedmiu fragmentów. Gdyby udało mu się nazwać wszystkie melodie, wygrałby 10 tys. zł. Niestety, nie powiodło się, jednak czwórka bohaterów "Sanatorium miłości" i tak przekazała na cele charytatywne niemal 3,5 tys. zł.

W programie muzycznym Lesław, Wiesia, Nina i Krzysztof nie tylko odgadywali tytuły piosenek, ale i tańczyli, śmiali się i opowiadali o sobie. Nina pochwaliła się kilkoma tatuażami! Zabawa była tym lepsza, że na scenie można było zobaczyć prawdziwe gwiazdy. Co prawda o muzyce na żywo trzeba było zapomnieć, jednak i tak dobrze słuchało się Sandry, gwiazdy z lat 80., czy zespołu Aqua, który przed dwoma dekadami wylansował przebój "Barbie Girl".

ycipk-2cys53

Poza tym wystąpili Dominika Gawęda, Ania Dąbrowska, Agnieszka Włodarczyk. Zaskoczeniem dla wielu mógł być wokalny popis zwłaszcza tej ostatniej. 38-latka znacznie bardziej znana jest z kariery aktorskiej.

Oglądaliście wyjątkowy odcinek "Jaka to melodia?" z udziałem bohaterów "Sanatorium miłości"?

ycipk-2cys53
ycipk-2cys53
ycipk-2cys53
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2cys53