Trwa ładowanie...
d6y5w5x

Nina z "Sanatorium miłości" szuka ideału

Do "Sanatorium miłości" poszła, by znaleźć partnera. Wcześniej próbowała dostać się do "Big Brothera".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nina szturmem podbiła serca telewidzów
Nina szturmem podbiła serca telewidzów (Facebook.com)
d6y5w5x

Janina Busk to jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek programu "Sanatorium miłości". Jej burza rudych włosów, ognisty temperament i liczne tatuaże przyciągają uwagę.

Na 62. urodziny wytatuowała sobie koniczynkę na nadgarstku. Teraz chce znaleźć miłość w programie "Sanatorium miłości" i udowodnić, że wiek w sprawach sercowych nie gra roli.

- Chcę długo żyć i jeszcze dłużej kochać szczerze. Wierzę, że mój mężczyzna gdzieś na mnie jeszcze czeka - powiedziała w rozmowie z "Rewią".

d6y5w5x

Nina jest zdecydowaną osobą. Sił w telewizji po raz pierwszy próbowała 18 lat temu. Poszła wtedy na casting do pierwszej edycji "Big Brothera". Prawie jej się udało. Ale ostatecznie przegrała z Alicją Walczak, która zajęła w programie czwarte miejsce.

- Zapewniano mnie, że trafię do programu. I mam czekać na telefon od producenta. Nikt wtedy jednak się nie odezwał - żaliła się Nina.

Zobacz także: Byliśmy na konferencji "Sanatorium miłości". Tak się bawią seniorzy

O castingu do "Sanatorium miłości" dowiedziała się od przyjaciółki. Decyzję o wzięciu w nim udziału podjęła bardzo szybko:

d6y5w5x

- Nie zastanawiałam się ani przez moment. Szybko zaczęłam działać. Akurat siedziałam przy komputerze. Napisałam list, nagrałam film i wysłałam swoją ofertę.

Nina nie ukrywa, że do programu poszła, by szukać partnera. Ma już za sobą kilka miłosnych rozczarowań.

- Gdy kogoś kocham, wtedy staję się niewolnicą mężczyzny - powiedziała w rozmowie z "Rewią".

Pierwszy raz zakochała się, gdy miała 21 lat. Wtedy wyszła za mąż. Jej małżeństwo przetrwało 16 lat, a jego owocem jest dziś 40-letnia córka. Od tamtej pory Nina szuka idealnego mężczyzny. Była już w kilku długich związkach, ale każdy z nich przyniósł rozczarowanie.

d6y5w5x

- Faceci na początku znajomości bardzo się starają. A gdy już zapuszczą korzenie w związku, okazują prawdziwe oblicze. Trzeba być sobą od początku. Jak się zmieniasz, to oszukujesz! Ja się nigdy nie zmieniam! - powiedziała.

Nina sporo w życiu podróżowała. Zwiedziła prawie całą Europę, część Ameryki, była w Egipcie. Przez kilka lat mieszkała poza Polską. Ale tęskniła za Toruniem, do którego w końcu wróciła.

Idealnym partnerem dla niej byłby ktoś, kto byłby aktywny. Czy znajdzie ją w programie?

d6y5w5x

Podziel się opinią

Share
d6y5w5x
d6y5w5x