Trwa ładowanie...

Cezary Żak o udziale w "Ranczu". "Nieprawdą jest, że zażądałem 500 tys. zł"

Kolejna odsłona "Rancza" budzi sporo emocji. Wciąż nie wiadomo, czy Cezary Żak dołączy do obsady, a nawet... czy produkcja w ogóle ruszy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Cezary Żak o udziale w "Ranczu". "Nieprawdą jest, że zażądałem 500 tys. zł"Źródło: ONS.pl
d1a5qp1
d1a5qp1

Ostatnio echem odbiła się informacja o tym, że Cezary Żak nie pokaże się w kolejnym sezonie popularnego "Rancza". Powodem miała być wartość gaży. Plotkowano, że aktor zaproponował zbyt wysoką stawkę za swój udział w projekcie - miał zażądać aż pół miliona zł. Teraz postanowił odnieść się do doniesień, które okazały się nieprawdziwe.

Na swoim facebookowym profilu napisał: "Nieprawdą jest, że nie mam ochoty na wzięcie udziału w kolejnej odsłonie serialu. Zawdzięczam tej pracy tak wiele, że byłoby to co najmniej nie na miejscu".

Cezary Żak o swoim największym życiowym sukcesie

"Nieprawdą jest, że zażądałem 500 tys. złotych za pracę, bo, po pierwsze, nie zarabia się w Polsce takich pieniędzy za film czy serial, po drugie, nikt z produkcji takich rozmów jeszcze nie prowadzi, bo nie jest pewne, czy zdjęcia w ogóle ruszą".

d1a5qp1

Plotki o stawkach często traktuje się z niedowierzaniem, a fakt, że okazują się fałszywe, nikogo nie dziwi. Jednak informacja co do zdjęć może zaskakiwać. Wydawało się, że ta kwestia została już przesądzona. Nic bardziej mylnego - przynajmniej według Żaka.

Gwiazdor napisał także co nieco na temat zarabianych, a raczej niezarabianych stawek: "Nieprawdą jest, że za poprzednie serie 'Rancza' dostawałem po 400 tys. A za film fabularny 200 tys. Skąd te kwoty? Chciałbym tak zarabiać. Wierzcie mi Państwo".

Serial "Ranczo" debiutował w Telewizji Polskiej aż 13 lat temu. 5 marca 2006 roku wyemitowano pierwszy odcinek. Nikt nie spodziewał się sukcesu, jaki odniosła produkcja. Widzowie TVP oglądali "Ranczo" przez ponad 10 lat - do listopada 2016 roku.

Cezary Żak wcielał się w podwójną rolę wójta i proboszcza. W najnowszym sezonie jego bohaterowie mieli wyjechać z rodzinnej miejscowości. Jeden z braci został bowiem prezydentem kraju, a drugi awansował na biskupa. Kontynuowanie ich wątków ściśle związanych z ekranowymi Wilkowyjami może być trudne. Niewykluczone, że główną postacią serialu stanie się Arkadiusz Czerepach grany przez Artura Barcisia.

d1a5qp1

Czekacie na kolejny sezon "Rancza"?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1a5qp1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a5qp1