Trwa ładowanie...

TYLKO W WP: Cezary Żak potwierdza. Wiemy, kogo zagra w "Uchu Prezesa". Nie mogło być innego wyboru!

"Oto moje kolejne wcielenie. Może zgadniecie: kto i gdzie?" tak aktor podpisał swoje najnowsze zdjęcie na Facebooku. Fani szybko odgadli, że to prawdopodobnie plan "Ucha Prezesa". My już wiemy, że to prawda! Rozmawialiśmy też z politykiem, w które wcieli się aktor. Zobaczcie, jak zareagował!

TYLKO W  WP: Cezary Żak potwierdza. Wiemy, kogo zagra w "Uchu Prezesa". Nie mogło być innego wyboru!Źródło: Facebook.com
d1lvqz5
d1lvqz5

Rozmawialiśmy z Cezarym Żakiem, który potwierdził nam, że dołączy do obsady serialu:

-* Tak, zagram w Jarosława Zielińskiego. Będzie to krótki epizod, ale znaczący.* Przekonał mnie bardzo profesjonalnie napisany scenariusz. Realizacja też jest na wysokim poziomie. Generalnie nie angażuję się w politykę i ta rola nie wymagała ode mnie opowiedzenia się po którejś stronie barykady. Po prostu interesowała mnie kreacja artystyczna - powiedział nam Cezary Żak.

Aktor wypowiedział się też na temat Telewizji Publicznej.

- Od dwóch lat nie gram w produkcjach TVP, ale to dlatego, że historia, którą opowiadaliśmy w serialu się zakończyła.* Zbiegło się to ze zmianą władzy, lecz nie miało to nic do rzeczy.* W tej chwili nie gram w Telewizji Publicznej, ponieważ nie dostaję takich propozycji - wyznał nam Cezary Żak.

d1lvqz5

Co na te wieści sam zainteresowany, wiceminister MSWiA, Jarosław Zieliński?

- Nie żyję takimi sprawami, ale wiem o czym mowa. Słyszałem o tym kabarecie politycznym. Widziałem też niektóre odcinki fragmentarycznie. * Jak się jest osobą publiczną, to trzeba się liczyć z tym, że takie rzeczy mogą mieć miejsce*. - powiedział w rozmowie z nami.

- Pewnie znajomi nie dadzą mi spokoju i będę musiał zobaczyć ten odcinek, w którym gra Cezary Żak – dodał ze śmiechem.

Źródło: East News

Zobacz też: "Ucho Prezesa": Mikołaj Cieślak o reakcjach polityków i internautów na serial

"Ucho Prezesa" można oglądać na platformie Showmax w każdy czwartek.

d1lvqz5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lvqz5