Trwa ładowanie...
ycipk-2vs233

Cezary Żak nie wróci do "Rancza"? Zażądał pół miliona

Udział Cezarego Żaka w produkcji "Ranczo" stoi pod ogromnym znakiem zapytania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Żak nie wróci do "Rancza"?
Cezary Żak nie wróci do "Rancza"? (ONS.pl)
ycipk-2vs233

Kilka dni temu media obiegła informacja, że trwają prace nad kontynuacją "Rancza". W planach jest realizacja filmu, która potem trafi do telewizji jako serial. Informację potwierdził również Cezary Żak, który wciela się w podwójną rolę.

- Został złożony wniosek do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w sprawie dofinansowania filmu kinowego, do którego scenariusz napisał Andrzej Gembarowicz dwa lata temu. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, to latem zrobimy ten film - poinformował.

ZOBACZ: Cezary Żak o swoim największym życiowym sukcesie

ycipk-2vs233

Aktor deklarował chęć powrotu na plan. "Super Express" sugeruje, że gwiazdor nie dogadał się z produkcją. Aktor wcześniej za jeden sezon serialu dostawał ok. 400 tys. zł. Natomiast za film oparty na przygodach bohaterów z Wilkowyj kolejne 200 tys. Tabloid twierdzi, że Żak nie chce przyjąć propozycji za mniej niż pół miliona.

Przeczytaj: Elżbieta Romanowska nie zagra w nowym "Ranczu"

Inni aktorzy również negocjują stawki.

ycipk-2vs233

- To wszystko nie jest takie proste. Musimy dogadać się finansowo. To nie jest tak, że my czekamy całe życie, żeby zagrać w "Ranczu". Od trzech lat tego nie robimy. Jedni grają mniej, inni więcej w teatrach, filmach, serialach. Ja podpisałem deklarację, że jestem chętny… - potwierdził w se.pl Bogdan Kalus, serialowy Tadeusz Hadziuk.

Przeczytaj również: "Ranczo" wraca. Produkcja kompletuje obsadę

Czekacie na powrót "Rancza"?

ycipk-2vs233
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2vs233

ycipk-2vs233
ycipk-2vs233