Qaqwqwrqw

Cezary Żak nie wróci do "Rancza"? Zażądał pół miliona

Udział Cezarego Żaka w produkcji "Ranczo" stoi pod ogromnym znakiem zapytania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Żak nie wróci do "Rancza"?
Cezary Żak nie wróci do "Rancza"? (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Kilka dni temu media obiegła informacja, że trwają prace nad kontynuacją "Rancza". W planach jest realizacja filmu, która potem trafi do telewizji jako serial. Informację potwierdził również Cezary Żak, który wciela się w podwójną rolę.

- Został złożony wniosek do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w sprawie dofinansowania filmu kinowego, do którego scenariusz napisał Andrzej Gembarowicz dwa lata temu. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, to latem zrobimy ten film - poinformował.

ZOBACZ: Cezary Żak o swoim największym życiowym sukcesie

Qaqwqwrqw

Aktor deklarował chęć powrotu na plan. "Super Express" sugeruje, że gwiazdor nie dogadał się z produkcją. Aktor wcześniej za jeden sezon serialu dostawał ok. 400 tys. zł. Natomiast za film oparty na przygodach bohaterów z Wilkowyj kolejne 200 tys. Tabloid twierdzi, że Żak nie chce przyjąć propozycji za mniej niż pół miliona.

Przeczytaj: Elżbieta Romanowska nie zagra w nowym "Ranczu"

Inni aktorzy również negocjują stawki.

Qaqwqwrqw

- To wszystko nie jest takie proste. Musimy dogadać się finansowo. To nie jest tak, że my czekamy całe życie, żeby zagrać w "Ranczu". Od trzech lat tego nie robimy. Jedni grają mniej, inni więcej w teatrach, filmach, serialach. Ja podpisałem deklarację, że jestem chętny… - potwierdził w se.pl Bogdan Kalus, serialowy Tadeusz Hadziuk.

Przeczytaj również: "Ranczo" wraca. Produkcja kompletuje obsadę

Czekacie na powrót "Rancza"?

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw