Trwa ładowanie...

"Ranczo" będzie kontynuowane? Znamy więcej szczegółów na temat obsady serialu. Jedenasty sezon ma być krótszy

Pojawiają się kolejne doniesienia o możliwej kontynuacji „Rancza”. Nowy sezon kultowego serialu TVP miałby być jednak nieco krótszy od poprzednich. Scenariusz serialu jest gotowy. Możliwe też, że „Ranczo” będzie nagrane w okrojonej obsadzie aktorskiej, co zdradziła Elżbieta Romanowska, grająca Jolę.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ranczo" będzie kontynuowane? Znamy więcej szczegółów na temat obsady serialu. Jedenasty sezon ma być krótszyŹródło: PAP, fot: Ireneusz Sobieszczuk
d58kafa

„Ranczo” – możliwa kontynuacja kultowego serialu

Pierwsze doniesienia o kontynuacji „Rancza” pojawiły się w 2017 roku. Maciej Strembosz, producent serialu, zdradził, że „ma powstać film fabularny o lubianych przez widzów Telewizji Polskiej bohaterach”. - W tym roku nie będzie nowych odcinków „Rancza”. Serial pochłania mnóstwo czasu i energii. Postanowiliśmy zrobić przerwę po dziesiątym sezonie, nie wykluczam jednak, że za jakiś czas wrócimy do tej produkcji. W tej pracy nigdy nie mówimy nigdy. Powstaje za to film fabularny. Nie mogę na razie podać daty premiery – mówił.

Po śmierci Andrzeja Grembowicza (pseud. Robert Brutter)
w listopadzie 2018 roku pojawiły się informacje, że scenarzyście udało się przed śmiercią napisać scenariusz do kolejnych odcinków „Rancza”. Jednak nowy, jedenasty sezon, byłby krótszy od poprzednich – miałby tylko sześć odcinków.

„Ranczo” – co z obsadą kontynuacji?

Choć nie ma jeszcze żadnego potwierdzenia, to pojawiają się głosy, że nowy sezon „Rancza” będzie w okrojonej obsadzie aktorskiej. – Elżbieta Romanowska, która zagrała w serialu Jolę, potwierdza, że będzie kontynuacja, ale z mniejszą liczbą aktorów. Zapewniła też, że w nowych odcinkach „Rancza” nie wystąpi.

d58kafa

- Gdzieś jakieś przecieki są, że serial ma wrócić w okrojonym podobno składzie. Mnie na pewno w tej części nie będzie. Myślę, że gdyby była taka opcja, to już by mnie o tym poinformowano. Dla mnie to już jest etap, który się dokonał. Uwielbiałam postać Joli, Pietrka i całą ekipę. Uważam też, że to był cudowny etap w moim życiu, taki początek, któremu życzę każdemu aktorowi. Cudowna rola, która mnie bardzo rozwijała – powiedziała.

Pierwszy odcinek „Rancza” wyemitowano 5 marca 2006 roku na antenie TVP1, a ostatni, 130. miał emisję 27 listopada 2016 roku. Serial miał dziesięć sezonów. Reżyserem „Rancza” był Wojciech Adamczyk. Wystąpili w nim m.in. Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Violetta Arlak, Artur Barciś i Bartłomiej Kasprzykowski.

„Ranczo” wygrało Telekamerę w 2009, 2015 i 2016 roku. W 2017 roku serial otrzymał Złotą Telekamerę za najlepszy serial fabularny.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d58kafa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d58kafa
d58kafa