"Ranczo" będzie kontynuowane? Znamy więcej szczegółów na temat obsady serialu. Jedenasty sezon ma być krótszy

"Ranczo" będzie kontynuowane? Znamy więcej szczegółów na temat obsady serialu. Jedenasty sezon ma być krótszy
Źródło zdjęć: © PAP | Ireneusz Sobieszczuk

14.02.2019 12:19, aktual.: 15.02.2019 19:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawiają się kolejne doniesienia o możliwej kontynuacji „Rancza”. Nowy sezon kultowego serialu TVP miałby być jednak nieco krótszy od poprzednich. Scenariusz serialu jest gotowy. Możliwe też, że „Ranczo” będzie nagrane w okrojonej obsadzie aktorskiej, co zdradziła Elżbieta Romanowska, grająca Jolę.

„Ranczo” – możliwa kontynuacja kultowego serialu

Pierwsze doniesienia o kontynuacji „Rancza” pojawiły się w 2017 roku. Maciej Strembosz, producent serialu, zdradził, że „ma powstać film fabularny o lubianych przez widzów Telewizji Polskiej bohaterach”. - W tym roku nie będzie nowych odcinków „Rancza”. Serial pochłania mnóstwo czasu i energii. Postanowiliśmy zrobić przerwę po dziesiątym sezonie, nie wykluczam jednak, że za jakiś czas wrócimy do tej produkcji. W tej pracy nigdy nie mówimy nigdy. Powstaje za to film fabularny. Nie mogę na razie podać daty premiery – mówił.

Po śmierci Andrzeja Grembowicza (pseud. Robert Brutter)
w listopadzie 2018 roku pojawiły się informacje, że scenarzyście udało się przed śmiercią napisać scenariusz do kolejnych odcinków „Rancza”. Jednak nowy, jedenasty sezon, byłby krótszy od poprzednich – miałby tylko sześć odcinków.

„Ranczo” – co z obsadą kontynuacji?

Choć nie ma jeszcze żadnego potwierdzenia, to pojawiają się głosy, że nowy sezon „Rancza” będzie w okrojonej obsadzie aktorskiej. – Elżbieta Romanowska, która zagrała w serialu Jolę, potwierdza, że będzie kontynuacja, ale z mniejszą liczbą aktorów. Zapewniła też, że w nowych odcinkach „Rancza” nie wystąpi.

- Gdzieś jakieś przecieki są, że serial ma wrócić w okrojonym podobno składzie. Mnie na pewno w tej części nie będzie. Myślę, że gdyby była taka opcja, to już by mnie o tym poinformowano. Dla mnie to już jest etap, który się dokonał. Uwielbiałam postać Joli, Pietrka i całą ekipę. Uważam też, że to był cudowny etap w moim życiu, taki początek, któremu życzę każdemu aktorowi. Cudowna rola, która mnie bardzo rozwijała – powiedziała.

Pierwszy odcinek „Rancza” wyemitowano 5 marca 2006 roku na antenie TVP1, a ostatni, 130. miał emisję 27 listopada 2016 roku. Serial miał dziesięć sezonów. Reżyserem „Rancza” był Wojciech Adamczyk. Wystąpili w nim m.in. Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Violetta Arlak, Artur Barciś i Bartłomiej Kasprzykowski.

„Ranczo” wygrało Telekamerę w 2009, 2015 i 2016 roku. W 2017 roku serial otrzymał Złotą Telekamerę za najlepszy serial fabularny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)
Zobacz także