Trwa ładowanie...
d3h35fh

Agnieszka Kaczorowska

Najnowsze informacje
3.8
(16 głosów)
Oceń:
d3h35fh
Miejsce urodzenia:

Warszawa

Filmografia:
Seriale:
Programy:
ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Źródło: ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski

Agnieszka Kaczorowska - polska aktorka, tancerka i prezenterka telewizyjna.

Agnieszka Kaczorowska urodziła się w Warszawie. W rodzinnym mieście ukończyła 21. Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego. Studiowała w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Popularność zyskała dzięki występom w telenoweli "Klan", gdzie wciela się w postać Bożeny Kazuń (Lubicz). Od dziecka trenuje taniec towarzyski. W 2007 roku wraz z Pawłem Milcarzem zdobyła tpierwsze miejsce w turnieju Grand Prix Youth Latin. Rok później z tym samym tancerzem wywalczyła drugą lokatę na Mistrzostwach Polski. Podczas kolejnych zawodów z tego cyklu zajęła pierwsze miejsce.

Od listopada 2009 do lipca 2010 tańczyła z Pawłem Tekielą. Wraz z nim Agnieszka Kaczorowska wywalczyła pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski 2010 w kategorii Youth Latin. W kwietniu tego samego roku para zdobyła tytuł Mistrzów Świata s tylu latinoamerykańskim.

od 2014 roku bierze udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Do tej pory tańczyła z Rafałem Maślakiem (6. miejsce), Krzysztofem Wieszczkiem (wygrana), Łukaszem Kadziewiczem (2. miejsce), Nikodemem Rozbickim (6. miejsce) i Michałem Malinowskim (5. miejsce).

Agnieszka Kaczorowska systematycznie prowadzi różnego rodzaju imprezy i koncerty organizowane przez Telewizję Polsat.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h35fh
d3h35fh
d3h35fh