Trwa ładowanie...
d2s3uv7

Wstajesz i wiesz

Najnowsze informacje
3.7
(3 głosy)
Oceń:

"Wstajesz i wiesz" to poranny program kanału TVN 24, w którym widzowie otrzymują pakiet porannych informacji z całego świata. Nie tylko tych z dziedziny poważnej polityki, ale też ze sportu czy ekonomii. Stałym punktem programu jest też przegląd najciekawszych wydarzeń i relacji reporterskich z całego kraju.

Poranny magazyn "Wstajesz i wiesz" to poranna dawka informacji, niezbędnych przed wyjściem z domu. W programie znajdziemy m.in. przegląd prasy, serwisy informacyjne i pogodowe, ze szczególnym uwzględnieniem największych miast polski, w których umiejscowione kamery na żywo obrazują aktualną aurę.

"Wstajesz i wiesz" to również spotkania z komentatorami i gośćmi programu, którzy wspólnie z prowadzącym omawiają najważniejsze wydarzenia.

Program nadawany jest 7 dni w tygodniu. W dni powszednie nadawany jest od 05:55. Gospodarzem programu jest Jarosław Kuźniar, serwisy informacyjne przedstawia Marta Kuligowska. W weekendy magazyn rozpoczyna się od godz. 07:00, prowadzi go Marcin Żebrowski, zaś serwisy informacyjne prowadzi Anna Seremak.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s3uv7
d2s3uv7
d2s3uv7