Trwa ładowanie...

TVN zawiesza swoje seriale i programy w związku z pandemią koronawirusa

Stacja TVN postanowiła zrezygnować z części swoich programów i seriali. Dotychczas wyprodukowane ich odcinki zostaną wyemitowane do końca marca. Potem ramówka ulegnie drastycznej zmianie.

TVN zawiesza swoje seriale i programy w związku z pandemią koronawirusaŹródło: TVN
do5nibm
do5nibm

Tylko do końca marca TVN pokaże premierowe odcinki swoich nowych seriali oraz flagowych programów. Według portalu Wirtualnemedia.pl liście zawieszonych produkcji są seriale "Kod genetyczny", "Chyłka - kasacja" i "Ukryta prawda", programy "Kuba Wojewódzki", "Co za tydzień", "Kuchenne rewolucje" i "Superwizjer" oraz teleturniej "Milionerzy".

Od kwietnia od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 nadal będzie pokazywana "Ukryta prawda", ale zobaczymy tylko powtórki. Podobna zasada dotyczy "Kuchennych rewolucji" z Magdą Gessler (poniedziałek-piątek, godz. 17:00 i czwartek, godz 21:30) oraz Milionerów (poniedziałek-czwartek, godz. 20:00).

ZOBACZ TEŻ: Michele Morrone w kwarantannie we Włoszech. Dodał otuchy fanom

W czasie emisji programów "Kuba Wojewódzki" i "Superwizjer" TVN pokaże filmy.

do5nibm

Stacja zdecydowała się też przenieść program "Ślub od pierwszego wejrzenia" z kanału TVN 7 do TVN. Zmiana będzie obowiązywać od poniedziałku 30 marca - wtedy zobaczymy 6. odcinek. 28 i 29 marca na TVN zostaną wyemitowane poprzednie odcinki nowego sezonu programu. Show zastąpi tym samym seriale "Kod genetyczny" oraz planowany na drugą część wiosny "Chyłka - kasacja".

Z kolei specjalne wydania na żywo programu o tematyce zdrowotnej "36,6" będą pokazywane do 4 kwietnia.

Codziennie po wieczornym wydaniu "Faktów" będzie emitowany specjalny cykl "Uwaga! koronawirus". Natomiast przez cały kwiecień na antenie TVN będą nadawane pasma z TVN24 - "Wstajesz i wiesz" (codziennie w godz. 6:00-8:00) oraz "Fakty po południu" (poniedziałek-piątek, godz. 16:00-17:00).

Zmiany w ramówce nie dotyczą serialu "Motyw" (wtorek, godz. 21:30) i programu "Ameryka Express" (środa, godz. 21:30).

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

do5nibm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do5nibm