Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki szydzi z przejścia Jarosława Kuźniara do "Dzień dobry TVN"

Share
Kuba Wojewódzki szydzi z przejścia Jarosława Kuźniara do "Dzień dobry TVN"
Źródło: tvn/x-news/akpa
dz9r3mr

Kuba Wojewódzki, w odróżnieniu do wielu gwiazd TVN, nigdy nie pojawił się w studiu "Dzień dobry TVN". Wyraźnie nie darzy tego porannego formatu estymą, nic więc dziwnego, że szyderczo skomentował ten rzekomy "awans" Kuźniara.

_ "To jest transfer dekady. To tak, jakby Cristiano Ronaldo trafił do Chełmianki Chełm. Jarosław Kuźniar, najbardziej oglądany i najbardziej znienawidzony dziennikarz TVN24, odszedł ze stacji informacyjnej i trafił do 'Dzień dobry TVN'. Ciekawy awans. Od 'Wstajesz i wiesz' do programu, w którym tylko wstają"_ - czytamy w wymienionym tygodniku.

Przypomnijmy, że jak tłumaczył dziennikarz, odejście z informacyjnego kanału spowodowane było jego działalnością biznesową. Jak ustalił jednak tygodnik "Polityka", nowe władze TVN chciały pozbyć się Kuźniara, który w obliczu prawdopodobnej wygranej PiS w najbliższych wyborach parlamentarnych, stał się dla stacji coraz mniej wygodny (więcej na ten temat: Jarosław Kuźniar odszedł z TVN24, bo musiał. Tak nowe władze TVN przygotowują się na rządy PiS)
.

dz9r3mr
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
dz9r3mr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz9r3mr
dz9r3mr