Trwa ładowanie...

Wpadka w "Kole Fortuny". Krzan i Brzozowski wybuchnęli śmiechem

Teleturnieje mają to do siebie, że uczestnicy udzielają czasami zaskakujących odpowiedzi. Tym razem Rafał Brzozowski i Izabella Krzan nie wytrzymali ze śmiechu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wpadka w "Kole Fortuny". Krzan i Brzozowski wybuchnęli śmiechemŹródło: screen Youtube, fot: YouTube
df00vw5
df00vw5

W jednym z odcinków uczestnik, który dotarł do finału, nie poradził sobie z hasłem. Choć mogłoby się wydawać, że odpowiedź jest... oczywista.

ZOBACZ TAKŻE: Brzozowski pociesza Krzan: "Nie będzie tylko odsłaniać liter"

Michał miał szansę na sporą wygraną. Musiał odgadnąć hasło, które składało się z trzech wyrazów. Pytanie z kategorii "serial" okazało się zbyt trudne, mimo odkrycia niektórych spółgłosek oraz samogłosek.

Poprawne hasło brzmiało: Klinika samotnych serc. Uczestnik, mając odkryte niektóre litery, pomylił się i powiedział: Klinika samotnego sera. Najwyraźniej nie jest fanem polskich produkcji...

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Prowadzący i publiczność zaczęli się po prostu śmiać. Odpowiedź rzeczywiście wydała się absurdalna...

df00vw5

"To przejdzie do historii, tak samo jak lama" - komentują internauci. Najwyraźniej stres był tak silny, że uczestnik sobie z nim nie poradził i bez większego namysłu odpowiedział źle. Mógł wygrać 25 tys. złotych.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

df00vw5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
df00vw5