WP

"Na Wspólnej": Wpadka produkcji. Nieliczni widzowie to dostrzegli

Zdaje się, że w "Na Wspólnej" byliśmy świadkami kolejnej gafy. Tym razem na planie serialu odbicie w piekarniku pokazało znacznie więcej niż zamierzano.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odbicie w lustrze pokazało za dużo.
Odbicie w lustrze pokazało za dużo. (screen TVN, Fot: screen tvn)
WP

W "Na Wspólnej" dzieje się naprawdę sporo. Ominięcie jednego odcinka może zrobić znaczące zaległości. Od poniedziałku do czwartku włączając TVN widzowie z wypiekami na policzkach śledzą losy swoich ulubionych bohaterów.

Najgorętszy i najbardziej emocjonujący wątek dotyczy Olafa Kubickiego i (Maciej Brzoska). Okazuje się, że trener personalny zdradził swoją narzeczoną Martę (Joanna Jabłczyńska) z niewidomą Adą (Wiktoria Wolańska). Wydawało się, że związek Marty i Olafa nie będzie przechodził już kryzysów. Nic bardziej mylnego...

WP

Serialowemu Olafowi życie nieco wymyka się spod kontroli, a jego dotychczasowy związek jest pod wielkim znakiem zapytania.

W jednej z namiętnych scen (odcinek 2802, sezon 4) w domu kochanki widać, że w piekarniku odbijają się inni ludzie niż Olaf i Ada (byli sami w mieszkaniu). Tego z pewnością nie mieli w planach i jest to małe niedopatrzenie. W odbiciu poruszają się najprawdopodobniej kamerzyści lub po prostu ludzie z produkcji.

screen TVN
Podziel się

Kilka dni temu pisaliśmy o małej gafie w tej samej scenie, gdy niewidoma Ada zaglądała do lodówki. Wydało się to nieco dziwne, biorąc pod uwagę niepełnosprawność bohaterki. Kilka sekund później doszło jednak do kolejnej wpadki.

WP

No cóż! Wpadki zdarzają się każdemu. Zresztą, taki detal zauważyli tylko nieliczni.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP