Trwa ładowanie...
d96rg8q

Olivier Janiak i jego pomyłka na koncercie "Muzyka Wolności" w Poznaniu. Został wygwizdany

Na Stadionie Miejskim w Poznaniu odbył się koncert "Muzyka Wolności". Prowadzący tę uroczystość Olivier Janiak nie ustrzegł się wpadki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mała wpadka i gwizdy na widowni.
Mała wpadka i gwizdy na widowni. (East News, Fot: East News)
d96rg8q

Z okazji setnej rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego w Poznaniu zorganizowano wyjątkowy koncert. Na poznańskim stadionie zaśpiewały największe gwiazdy polskiej estrady. Mogliśmy podziwiać Edytę Górniak, Kayah, Marylę Rodowicz i wielu, wielu innych artystów, którzy wprowadzili wyjątkową atmosferę tego wydarzenia. "Wspaniały koncert!" - piszą internauci w sieci.

Olivier Janiak oraz Grażyna Torbicka prowadzili jubileuszowy koncert. Oboje zresztą słyną z profesjonalizmu i doskonale sprawdzają się w tej roli. Jednak na koniec prezenter, przedstawiając marszałka województwa wielkopolskiego Marka Woźniaka, pomylił się i nazwał go "marszałkiem województwa mazowieckiego". Na reakcję publiczności nie trzeba było długo czekać. Widownia od razu wygwizdała prowadzącego.

Widzowie wyhaczyli tę wpadkę i pisali o niej na Twitterze. Trzeba jednak przyznać, że gafy zdarzają się każdemu. Tym bardziej, że czujna Grażyna Torbicka poprawiła kolegę z branży. "Zakończył uroczystość, nie ma co" - komentują użytkownicy Twittera.

d96rg8q

Zwróciliście uwagę?

d96rg8q

Podziel się opinią

Share

d96rg8q

d96rg8q