Trwa ładowanie...

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": to naprawdę ona! Trudno rozpoznać śliczną prezenterkę

Po raz pierwszy w programie Klara wyśpiewała pierwsze miejsce na podium! Jej wykonanie piosenki "I Love You Always Forever" Donny Lewis zaczarowało jury. Wrażenie robiły też niezwykłe metamorfozy uczestników.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": to naprawdę ona! Trudno rozpoznać śliczną prezenterkę
d196s9f
d196s9f

Ostatni odcinek muzycznego show Polsatu otworzył Chris Cugowski, który tym razem wcielił się w postać amerykańskiego rapera Macklemore'a. Wykonał utwór "THRIFT SHOP" i poradził sobie z tym zadaniem wyśmienicie! – Znakomita kreacja postaciowa, aktorska, wyglądasz fantastycznie – powiedziała Katarzyna Skrzynecka. – Byłeś może trochę niepewny momentami, bo rzeczywiście wjeżdżają ci bardziej takie rockowe numery. Ale wjechałeś w ten utwór, wziąłeś go na barki, tak jak wziąłeś na barki ten kożuch – dodał Gromee.

Następnie na scenę wyszedł Bono, czyli Robert Janowski. Aktor miał bardzo trudne zadanie, bo nie jest łatwo zmierzyć się z żywą legendą muzyki rockowej. Ale świetnie sobie z tym poradził. Doskonała charakteryzacja, ruch sceniczny i barwa głosu - ocenili zgodnie jurorzy, którzy nagrodzili go owacjami na stojąco.

Młode gwiazdy, które poszły w ślady słynnych rodziców

– Cudownie wykonana praca, niesamowita charyzma wokalna, niesamowite wzruszenie oglądając, jak trzymasz skupienie, jak trzymasz postać, jak tworzysz naprawdę charyzmatyczny występ. Nie sposób jest nie wstać po tak znakomitym występie w roli Bono zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. – To było niebywałe, jak bardzo ten Bono ciebie wchłonął, bo od pierwszego twojego wejścia, od pierwszego kroku zupełnie zniknąłeś za tą postacią. I głosowo, i postaciowo, i ruchy, po prostu wszystko było dzisiaj na miejscu. Dla mnie to jest "ten" występ! – dodała Małgorzata Walewska. 

Trzecią uczestniczką była Barbara Kurdej-Szatan, która zachwyciła wykonaniem piosenki "Break my heart" Dua Lipy. Aktorka perfekcyjnie odtworzyła choreografię z teledysku, świetnie wyglądała, a przede wszystkim zaśpiewała głosem znanej brytyjskiej piosenkarki. – Byłaś torpedą! Petardą! Aż powiem to na stojąco. Twój występ dziś to była naprawdę petarda. Nie wiem, jak to zrobiłaś, Basia, że trzymałaś twarz z klipu, a ze środka był taki wokal, że mnie aż głowa płonęła! Brawa! – zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. – Podoba mi się taki nostalgiczny sposób śpiewania, bez emocji, ale tak skoncentrowany na pięknej barwie głosu. I to jest to, co mnie ujęło w jej wykonaniu i twoim. Do tego niebywale synchroniczny i piękny ruch. Naprawdę podbiłaś moje serce! – powiedziała Małgorzata Walewska

d196s9f

Katarzyna Łaska tym razem zmierzyła się z legendą Arethą Franklin – amerykańską piosenkarką soulową i bluesową. Była nazywana "Królową soulu" i jest jedną z najpopularniejszych przedstawicielek tego gatunku. Kasia wykonała utwór "I say a little prayer" i zachwyciła wszystkich! Za ten występ otrzymała owacje na stojąco od czwórki jury. – Wykonałaś to mistrzowsko. zachwycił się Michał Wiśniewski. – To jest niebywałe – powiedziała Małgorzata Walewska. – Cudownie, że ten utwór trafił do Ciebie! Poruszałaś się w nim jak ryba w wodzie. To była oscarowa kreacja. zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka.

Metamorfozy uczestników w 6. odcinku show Polsatu

Tomek Ciachorowski zmierzył się z bardzo trudnym zadaniem, wcielił się w postać rapera Kanye Westa. Nie było łatwo rapować i odtworzyć wszystkie "nieskoordynowane" ruchy muzyka. – Dla mnie idealnie wtopiłeś się w to flow i miałeś to w ciele, w każdym ruchu – podsumowała Małgorzata Walewska. – Strasznie ciężko jest się wbić w rolę rapera, który robi to absolutnie naturalnie. Jak zobaczyłem utwór, pomyślałem, że Tomek polegnie. No nic bardziej mylnego. Nawet nie wiesz, jak strasznie się cieszę, że się tak bardzo myliłem – powiedział Michał Wiśniewski.

Prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna przed występem nabawiła się ciężkiej niedyspozycji krtani i tchawicy. Praca nad męską barwą głosu Artura Rojka sprawiła, że jej gardło się "przepracowało". Mimo tych niesprzyjających warunków, fenomenalnie wykonała utwór "Peggy Brown". – To jest niebywałe, jak bardzo się schowałaś za tą postacią! Wiemy tutaj o twojej niedyspozycji, jednak mam wrażenie, że ona ci tu tylko wyszła na korzyść, w ogóle nie słychać twojego głosu – powiedziała Małgorzata Walewska. – Podobieństwo z oryginałem o włos nie do odróżnienia zarówno głosowo, jak i postaciowo – dodała Katarzyna Skrzynecka.  

Paulina Sykut-Jeżyna Materiały prasowe
Paulina Sykut-Jeżyna jako dawny lider zespołu Myslovitz Źródło: Materiały prasowe

Klara Willimas wprowadziła nas w magiczny i romantyczny nastrój, śpiewając utwór "I Love You Always Forever" Donny Lewis. To wykonanie przyniosło jej wygraną w odcinku. – Klara, ślicznie, subtelnie, dziewczęco, nastrojowo. Czyściusieńko wokalnie i intonacyjnie, wspaniale! Bardzo ci gratuluję tego wykonania – powiedziała Katarzyna Skrzynecka. – Olbrzymi progres wokalny – dodał Michał Wiśniewski. Naprawdę stworzyłaś magiczną atmosferę, która przeniosła nas w inny świat. Miałam wrażenie, że absolutnie wykonujesz to z pełną swobodą, i że to jest w ogóle twoja piosenka. Gratuluję ci bardzo serdecznie, jest to twój najlepszy występ – zachwyciła się Małgorzata Walewska.

Ostatnim uczestnikiem był Adam Zdrójkowski, który wcielił się w absolutną legendę przedwojennej piosenki – Hankę Ordonównę. Była to jego pierwsza rola kobieca w programie. Hanka Ordonówna śpiewała w bardzo specyficzny sposób, dlatego tydzień prób śpiewania jej charakterystycznym falsetem zdarł Adamowi gardło, co doprowadziło do powstania guzków głosowych i całkowitej utraty głosu.

d196s9f

Nie obyło się bez podania sterydów, które pozwoliły Adamowi wyjść na scenę. Mimo ciężkiej sytuacji fantastycznie wykonał piosenkę "Na pierwszy znak". – Wspaniały byłeś! Adaśku, od pierwszego kroku byłeś tak wspaniałą kobietą, tak pięknie szedłeś! Ja poproszę, abyś to jeszcze raz zaśpiewał w szczycie formy! Było przepięknie! – powiedziała Małgorzata Walewska. – Adam, wielkie gratulacje, że nie oddałeś tego walkowerem. Jesteś super dzielny! – dodała Katarzyna Skrzynecka.

Odcinek wygrała Klara Williams, a czek na 10 tysięcy złotych przekazała na Fundację Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej.

Zwyciężczyni 6. odcinka Klara Williams Materiały prasowe
Zwyciężczyni 6. odcinka Klara Williams Źródło: Materiały prasowe

Tabela wyników po pierwszym odcinku wygląda następująco:

d196s9f

1. Klara Williams

2. Kasia Łaska

3. Basia Kurdej-Szatan

4. Tomek Ciachorowski

5. Robert Janowski

6. Paulina Sykut-Jeżyna

7. Adam Zdrójkowski

8. Chris Cugowski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d196s9f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d196s9f