RozrywkaWystęp Zdrójkowskiego pod znakiem zapytania. Na chwilę przed nim stracił głos

Występ Zdrójkowskiego pod znakiem zapytania. Na chwilę przed nim stracił głos

Adam Zdrójkowski stracił głos
Adam Zdrójkowski stracił głos
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

12.10.2021 17:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Takiej sytuacji w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jeszcze nie było. Adam Zdrójkowski na kilka godzin przed występem stracił głos. Emocje były tym większe, że młody aktor miał się zmierzyć z repertuarem Hanki Ordonówny.

Adam Zdrójkowski przygotowywał się do największego jak dotąd wyzwania w muzycznym show. Pojawiła się przed nim pierwsza rola kobieca i to sama Hanka Ordonówna.

Jak się szybko przekonał, przygotowania do niej były wyjątkowo wymagające. Ordonówna śpiewała w bardzo specyficzny sposób, dlatego tydzień prób śpiewania jej charakterystycznym falsetem… zdarł Adamowi gardło. W efekcie doprowadziło to do powstania guzków głosowych i całkowitej utraty głosu.

Nie obyło się bez specjalnych konsultacji z czołową foniatrą gwiazd lek. Anną Wakarów. Jedynym wyjściem z sytuacji było podanie sterydów, które miały pozwolić Adamowi wyjść na scenę. Aktor musiał przyjąć zastrzyki.

Jak mu poszło i czy pomoc medyków przyniosła oczekiwany efekt? Czy Zdrójkowskiemu udało się zaśpiewać głosem Hanki Ordonówny? Tego dowiecie się w najbliższy piątek o 20:05 w Polsacie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także