Paulina Sykut potwierdziła domysły fanów. Udział w muzycznym show daje jej się we znaki

Paulina Sykut nie była w pełnej formie w czasie ostatniego wydania "Tańca z gwiazdami". Przyznała, że ma problemy z głosem
Paulina Sykut nie była w pełnej formie w czasie ostatniego wydania "Tańca z gwiazdami". Przyznała, że ma problemy z głosem
Źródło zdjęć: © AKPA

22.09.2021 13:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ta jesień jest dla Pauliny Sykut wyjątkowo pracowita. Gwiazda Polsatu pojawia się w dwóch programach, z czego w jednym jest uczestniczką. Nadmiar obowiązków daje się jednak prezenterce we znaki. Sykut potwierdziła domysły fanów.

Kilka dni temu Paulina Sykut błyszczała na ekranie w "Tańcu z gwiazdami". Jednak nawet najpiękniejsza suknia i szeroki uśmiech nie ukryły pewnej niedyspozycji prezenterki. Na instagramowym profilu prowadzącej taneczne show Polsatu, pod krótkim filmikiem z programu, pojawiły się nie tylko komplementy na temat zjawiskowej kreacji gwiazdy Polsatu, ale i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Jak komentowali fani, w czasie poniedziałkowego programu na żywo wyraźna była głosowa niedyspozycja Pauliny Sykut.

"Suknia piękna. Zdróweczka Paulinko. Też się zmagam z chrypą",

"Pięknie jak zawsze! Zdróweczka życzę",

"Piękna sukienka, ale chyba lekka chrypka w głosie pani Pauliny" - pisali fani.

Niedługo potem Paulina Sykut potwierdziła te domysły w rozmowie z serwisem Plejada. Rzeczywiście, głos prezenterki nie jest w najlepszej formie.

- (...) Mam problem z krtanią, co wynika z przepracowania - zdradziła Plejadzie prezenterka Polsatu. Powód? Intensywne przygotowania na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

- Ostatnio bardzo dużo śpiewam, ale czuję się dobrze - zapewniła uczestniczka najnowszej edycji, dodając jednocześnie, że pojawi się w najbliższych odcinkach muzycznego show. Paulina Sykut zaznaczyła także, że mimo drobnej niedyspozycji nie może liczyć na żadną taryfę ulgową.

Przypomnijmy, że w minionym tygodniu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Paulina Sykut zachwyciła jurorów wykonaniem utworu "To tylko tango" Maanamu. Została zresztą zwyciężczynią ostatniego odcinka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także