Rozrywka"Twoja twarz brzmi znajomo". Paulina Sykut–Jeżyna zachwyca jako Kora! Jej wykonanie powala

"Twoja twarz brzmi znajomo". Paulina Sykut–Jeżyna zachwyca jako Kora! Jej wykonanie powala

Paulina Sykut-Jeżyna jako Kora
Paulina Sykut-Jeżyna jako Kora
Źródło zdjęć: © Polsat | MACIEJ ZAWADA
oprac. UrK

16.09.2021 17:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W drugim odcinku programu Paulina Sykut-Jeżyna wcieliła się w legendę polskiej sceny muzycznej, czyli Korę. Jej charakteryzacja i wykonanie utworu "Tango" Maanamu były hołdem oddanym artystce, którą Paulina osobiście znała i podziwiała. Zobaczcie, jak się sprawdziła w tym repertuarze.

Najnowsza edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" rozkręciła się na dobre. Uczestnicy podjęli kolejne wokalne wyzwania. Paulina Sykut-Jeżyna wcieliła się tym razem w prawdziwą ikonę polskiej piosenki.

– Ja bardzo chciałam wylosować piosenkę Kory. Mimo że wychowywałam się na jej muzyce, uwielbiałam ją, i jest ona dla mnie artystką, która mnie zbudowała, to kiedy zaczęłam pracować nad jej piosenką, to pomyślałam sobie, to wcale nie jest wszystko takie łatwe; pomimo tego, że ta Kora wciąż śpiewa we mnie - powiedziała Paulina przed swoim występem.

Na rozmowie z Maćkiem Dowborem oraz podczas wykonania Paulina cały czas miała przy sobie talizman – kamień, który otrzymała od Kory.

Czy talizman przyniósł Paulinie zwycięstwo? Czy jury zachwyciło się tym występem? Przekonacie się już w najbliższy piątek o 20:05 w Polsacie.

Paulina Sykut-Jeżyna jako Kora
Paulina Sykut-Jeżyna jako Kora© Polsat | MACIEJ ZAWADA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także