To wyglądało groźnie! Incydent w studiu "Pytania na śniadanie"

Incydent w studiu "Pytania na śniadanie" wyglądał groźnie, panowie szybko obrócili jednak całą sytuację w żart
Incydent w studiu "Pytania na śniadanie" wyglądał groźnie, panowie szybko obrócili jednak całą sytuację w żart
Źródło zdjęć: © Kadr z TVP

30.09.2022 12:35, aktual.: 30.09.2022 13:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To musiało zaboleć! W piątkowym wydaniu "Pytania na śniadanie" doszło do groźnie wyglądającego incydentu, którego ofiarą padł Łukasz Nowicki. Wszystko z powodu brawury Tomasza Wolnego.

30 września, z okazji Dnia Chłopka, "Pytania na śniadanie" wyjątkowo poprowadziło dwóch prowadzących. Z widzami i zaproszonymi do studia TVP2 gośćmi spotkali się Tomasz Wolny i Łukasz Nowicki. Ten ostatni z pewnością na długo i boleśnie zapamięta to wydanie, a wszystko to za sprawą incydentu, który rozegrał się w telewizyjnym studiu.

Około godziny 8:30 Łukasz Nowicki dosłownie oberwał od swojego ekranowego partnera, który w ostatniej chwili przed wejściem na antenę wskoczył na telewizyjną kanapę. Niestety, ucierpiał na tym Nowicki, który został uderzony w oko. Choć cała sytuacja wyglądała niezwykle poważnie, panowie szybko obrócili ją w żart.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gospodarze "Pytania na śniadanie" zaczęli się żartobliwie przepychać przed kamerą.

- Tu jest miejsce tylko dla jednego prowadzącego! - żartował Tomasz Wolny, a Nowicki określił ten "zamach" zemstą.

- Tomek Wolny kiedyś dostał strzała od Idy. I właśnie się zemścił, i uderzył mnie w oko. Dziękuję! - rzucił do kamery poszkodowany dziennikarz, który mimo "kontuzji" dzielnie trzymał fason. Całą sekwencję wydarzeń możecie zobaczyć poniżej, przesuwając slajdy.

  • Tomasz Wolny brawurowo wskoczył na kanapę. Niestety ucierpiał na tym Łukasz Nowicki
  • Łukasz Nowicki został uderzony w oko
  • Panowie szybko obrócili całą sytuację w żart
  • Łukasz Nowicki - mimo wszystko - dzielnie trzymał fason
[1/4] Tomasz Wolny brawurowo wskoczył na kanapę. Niestety ucierpiał na tym Łukasz Nowicki Źródło zdjęć: © kadr z TVP

Trudno powiedzieć, czy to za sprawą tej zabawnej wpadki, czy nie, ale widzowie "Pytania na śniadanie" byli zachwyceni męskim duetem prowadzących. Najlepszym tego dowodem są komentarze na facebookowym profilu programu Dwójki. To tylko niektóre z nich:

"Moglibyście tak codziennie występować", "Najlepszy duet", "Ale się uśmiałam. Duet idealny. Panie mogą iść na urlop", "Powinniście prowadzić ten program. Jest weselej" - podsumowali okolicznościowe wydanie poprowadzone przez Łukasza Nowickiego i Tomasza Wolnego widzowie.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" znęcamy się nad "Pierścieniami Władzy""Rodem Smoka", wspominamy seriale z lat 90. oraz śpiewamy hymn ku czci królowej. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także